توت خشک آجیلی

قیمت فروش توت خشک آجیلی درجه یک

توت خشک آجیلی به عنوان یک محصول پرطرفدار در کشور ما بوده و بر اساس نوع نیاز مشتریان قیمت فروش مختلفی توسط آرین ارائه می گردد.

توت خشک همواره به عنوان یکی از محصولات پر طرفدار بازار بوده و مشتریان زیادی برای خرید این محصول با ما تماس می گیرند.

اکثرا توت خشک را برای مصارف آجیلی خرید می کنند و برخی دیگر برای مصرف در بسته بندی، تولید شیره توت و …. آن را از مجموعه ما تهیه می کنند.

توت خشک لوکس آرین

در این مقاله قصد داریم تا اندکی بیشتر در مورد این محصول صحبت کنیم.

اولین مساله در مورد توت خشک مورد استفاده در آجیل این است که محصول مورد نظر در کجا تولید می شود؟

شاید در بسیاری از مقالات موجود در اینترنت خوانده باشید که توت خشک ضمن آن که در ایران تولید می شود در کشور های همسایه ما همانند افغانستان نیز تولید می گردد، اما به دلیل آن که مصرف این محصول در کشورمان بسیار کم است، از توضیح این محصول صرف نظر می کنیم.

واما توت خشک های ایران …

اولین و بهترین نوع توت خشک کشور ما همان توت خشک طرقبه است، این نوع توت خشک از نظر بسیاری از کارشناسان بازار بسیار خوش طعم بوده و بافت خاص آن باعث می شود که هنگام استفاده در آجیل ماندگاری بالایی داشته باشد، ضمن آن که توت خشک طرقبه به لحاظ رویت بسیار خوب بوده و همان طور که در عکس فوق پیداست، محصولی ایده آل می باشد.

توت خشک طرقبه

پس از طرقبه یزد به عنوان تولید کننده دوم محصولات آجیلی شناخته می شود، این شهر با دارا بودن توت هایی مشابه با محصولات مشهد بوده و شباهت توت های یزد بیشتر به توت نقلی این شهر می باشد.

توت کردستان و کرمانشاه، این محصول دارای مشتریان خاص خود می باشد، کسانی که به دنبال ساختن یک آجیل شیرین ارزان قیمت هستند به دنبال این دست محصولات می روند.

شهر های دیگری از جمله بیرجند، سنندج، یاسوج و حتی اصفهان نیز تولید توت خشک دارند، اما با بررسی هایی که ما انجام دادیم، توت خشک مشهد را هیچ کجای ایران نمی توان پیدا کرد.

قیمت گذاری توت خشک آجیلی

ما در بسیاری از مقالات سایت خود در مورد مبحث قیمت گذاری توت خشک مشهد صحبت کردیم، اما سعی می کنیم تا کلیاتی در مورد این موضوع را نیز در این بخش برای شما بگوییم تا با روند قیمت گذاری محصولات آجیلی بیشتر آشنا شوید.

قیمت گذاری هر محصولی در بازار به صورت کلی وابسته به دو موضوع است:

1- قیمت گذاری بر اساس نوع کالا و کیفیت

2- قیمت گذاری بر اساس وضعیت بازار

هتوت خشک لوکس و درجه یک طرقبه

به صورت کلی طرقبه دارای دو نوع توت خشک رسمی و نقلی است که توت خشک رسمی به لحاظ قیمتی گران تر بوده و توت خشک نقلی دارای قیمت ارزان تری است.

همان طور که گفته شد توت خشک رسمی از توت خشک نقلی گران تر است، اما خود توت خشک رسمی که مصرف آجیلی داشته باشد، یک دنیای بسیار بزرگ داشته که از قیمت گران تا قیمت ارزان شامل:

  • توت فوق لوکس درشت
  • توت خشک لوکس سفید
  • توت خشک لوکس معمول بازار
  • توت خشک درجه یک سفید
  • توت خشک درجه یک به حال خود
  • توت خشک معمولی سفید
  • توت خشک معمولی تیره
  • توت خشک درجه دو
  • توت خشک درجه سه

می باشد.

هر یک از موارد فوق دارای کیفیت خاصی بوده و مشتریان خاص خود را دارند، که برای خرید آن می توانید با مجموعه آرین تماس بگیرید.

توت خشک نقلی همانند توت رسمی نیست و صرفا در فصل تولید توت در بازار موجود می شود و پس از آن مشتری خاصی برای خرید تماس نمی گیرد، پس در نتیجه نمی توان برای فروش و بازار این محصول چندان برنامه ریزی داشت.

مساله بعدی در مورد قیمت توت خشک وضعیت بازار محصول است، که این صحبت بدان معناست که هر چه میزان تقاضا در بازار برای خرید محصولی بیشتر باشد، قیمت این محصول نیز بالاتر خواهد بود، مثلا در سال 98 به دلیل صادرات توت خشک بازار از محصول خالی شد و متاسفانه قیمت ها به شکل فضایی رو به افزایش نهاد.

نحوه فروش انواع توت خشک درجه یک

فروش توت خشک که توسط مجموعه آرین انجام می شود بیشتر بر اساس نوع نیاز همکاران بوده و ما پس از دریافت اطلاعات لازم از بازار فروش شما عزیزان، اقدام به ارائه محصول به شما می کنیم.

به عنوان مثال اگر قصد فروش توت خشک در بازار کرمان را داشته باشید، ما قطعا توت های رده متوسط تا درجه یک را به شما پیشنهاد می دهیم، اما اگر فروش شما قرار باشد در شهری همانند تهران صورت گیرد، پیشنهاد ما طیف زیادی از ارقام مختلف محصول است.

در زمینه صادرات نیز ما چنین پیشنهاد هایی را به همکاران خود ارائه می کنیم، تا آنان بتوانند موفق ترین فرایند فروش را تجربه کنند.

شاید سوال شود که مجموعه آرین فقط توت خشک تامین می کند؟

خیر مجموعه ما طیف وسیعی از محصولات مختلف از جمله انواع میوه خشک، انواع زعفران و … را تامین می کند و حتی تجارب بسیار خوبی در زمینه صادرات محصولات مختلف را داراست.

به عنوان مثال شما می توانید با مطالعه مقاله زیر اطلاعات خود را در مورد صادرات زرشک به فرانسه افزایش دهید:

صادرات زرشک به فرانسه

شما می توانید برای کسب اطلاعات و خرید هر محصولی با مجموعه آرین در تماس باشید و قیمت روز را از بخش قیمت روز سایت ما ببنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 7 =