توت خشک ارزان

قیمت فروش عمده توت خشک ارزان مشهد

توت خشک ارزان مشهد بهترین محصول برای فرآوری بوده و به همین واسطه قیمت فروش آن برای بار های عمده و خرده در بازرگانی آرین مشخص می شود.

همواره مشهد به عنوان اصلی ترین تولیدکننده توت در کشور بوده و اغلب کسانی که به دنبال خرید توت خشک لوکس هستند، به مشهد مراجعه می کنند،پس از آن که تماس هایی از همکاران مختلف جهت خرید محصولات ارزان قیمت داشتیم، بر آن شدیم تا محصولات ارزان قیمت مشهد را از دیدگاه های مختلف مورد بررسی قرار دهیم، تا شما عزیزان ضمن آشنایی با این محصول با کاربرد های ان آشنا شوید.

توت خشک آرین

انواع توت خشک ارزان

در بسیاری از مقالات این سایت به بررسی تولید انواع توت خشک در مشهد پرداخته ایم و در آن بیان شده که انواع آن مشهد کدامند؟

انواع توت خشک صادراتی

همان طور که در مقاله فوق اشاره شد، توت خشک مشهد دو نوع اصلی دارد:

1- نقلی

2- رسمی

توت خشک نقلی را شاید بتوان بهترین محصول مشهد در رده توت های ارزان قیمت دانست، چرا که کیفیت مطلوبی داشته و رنگ سفید آن کالا را برای مصارف آجیلی ایده آل می کند.

اما در مورد نمونه رسمی قضییه اندکی متفاوت است!

به دلیل این که قیسی رسمی رده بندی های مختلفی دارد و انواع لوکس آن قیمت های بسیار بالایی را داراست، به همین دلیل به نمونه های ارزان این محصول نمی توان امتیاز کیفی بالایی را اختصاص داد.

توت ارزان قیمت رسمی خود چند زیر رده دارد که هر یک کاربرد های خاصی دارند:

1- درجه سه مناسب شیره:

بسیاری از کارگاه های فعال در زمینه تولید شیره، این نمونه محصول را خریداری می کنند و اغلب به دنبال ارزان ترین توت بازار هستند، این نمونه دارای مقادیر زیادی پرتی از جمله کال، درجه سه، کم کیفیت، نرمه و … است.

این توت از کجا میاد؟

این محصول درجه سه ناشی از سورت توت های لوکس و درجه یک است و اغلب به عنوان پرتی از این محصولات جدا می شود.

2- درجه دو:

این نوع اغلب توسط همکارانی خریداری می شود که به دنبال تولید آجیل شیرین ارزان قیمت هستند، این نوع توت معمولا به صورت مستقیم از کشاورز خریداری شده و از مهم ترین مشخصات آن سایز ریز، رنگ شکلاتی می باشد.

این توت رو از کجا بخریم؟

بازرگانی خشکبار آرین در زمینه تجارت این نوع محصولات فعال بوده و این مدل توت را به صورت الک شده و سورت شده در اختیار همکاران در شهر های مختلف قرار می دهد.

3- معمولی :

این مدل، بهترین نوع از توت های ارزان قیمت مشهد می باشد، معمولی سایز متوسط و رنگ متوسطی داشته و معمولا توسط فروشندگان کال گیری می شود.

اغلب همکارانی که این محصول را خریداری می کنند، به دنبال فروش تکی آن در محصولات خود هستند، اما کاربرد دیگر این محصول مخلوط شدن آن با دیگر محصولات است که چندان کار درستی نبوده و مجموعه ما از این کار امتناع می کند.

همان طور که در بالا ملاحظه کردید، ما انواع توت خشک ارزان قیمت را به شما معرفی کردیم، حال نوبت به طرح چند سوال که شما پیرامون این محصول مطرح کردید می رسد:

آیا این محصولات ارزان برای صادرات مناسب هستند؟

بر کسی پوشیده نیست، صادرات یک محصول مستلزم آن است که صادرکننده یک سری استاندارد های خاص صادراتی را رعایت کند و البته محصول مورد نظر هم برای صادرات مناسب باشد، چرا که اگر کیفیت محصول شما برای صادرات پایین بیاید، برای فروش آن در بازار هدف با مشکل مواجه خواهید شد.

اگر بخواهیم از بین موارد فوق، موردی را برای صادرات به شما معرفی کنیم، توت های نقلی و معمولی برای این کار مناسب خواهند بود.

نکته مهم:

توجه کنید که نمونه نقلی در تمامی طول سال موجود نبوده و در صورتی که به دنبال خرید این محصول هستید، فقط در ابتدای فصل خرید های خود را انجام دهید.

بسته بندی کدام یک از این محصولات به صرفه است؟

برای بحث بسته بندی ما پیشنهاد می کنیم که سعی کنید از محصولات بهتری برای این کار بهره ببرید، ما در بسته بندی زعفران به همکاران توصیه می کنیم که کیفیت کار خود را از یک سطح خاص پایین تر نیاورند و در مورد توت خشک هم همین توصیه را به شما همکاران محترم داریم تا کیفیت محصولات بسته بندی ایرانی افت نکند، اما برای بسته بندی ارزان در صورت اجبار نمونه معمولی گزینه بدی نیست.

فروش خانگی توت خشک چطور است؟

فروش خانگی توت خشک یکی از مباحثی است که باید در یک مقاله دیگر بدان بپردازیم، اما به دلیل سوالات مکرر بسیاری از همکاران ما در زمینه تجارت خانگی این محصول باید بگوییم، به دلیل حساسیت هایی که در خرده فروشی یک محصول وجود دارد، در نتیجه سعی کنید تا محصولی را به مشتریان خانگی پیشنهاد دهید که در فروش آن مشکل نداشته باشند، به همین دلیل توت رده معمولی در طول سال و توت نقلی برای فصل برداشت گزینه های ایده آلی هستند.

در صورتی که اطلاعات تکمیلی در مورد تجارت این محصولات مد نظر شماست، ما آماده هستیم تا هر انچه که باید در این مورد بدانید را در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم.

ضمنا لازم به ذکر است این بازرگانی نمونه محصولات مختلفی در اختیار همکاران قرار می دهد که از ان جمله زعفران بسته بندی شده، زرشک فله و بسته بندی شده، آلو اسلایس فله و بسته بندی شده و … می باشد، محصولات ما دارای کیفیت بالایی بوده و قیمت فروش این مجموعه به نسبت دیگر همکارانمان بسیار مناسب تر است.

نمونه ای از محصولات دیگر آرین

بازرگانی خشکبار آرین ضمن ارائه قیمت روز در سایت خود به پشتیانی 24 ساعته مجهز بوده و در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =