توت خشک درجه یک

فروش عمده توت خشک درجه یک طرقبه

فروش عمده توت خشک درجه یک طرقبه توسط مجموعه آرین با قیمت مناسب صورت گرفته و توان تامین بهترین محصول صادراتی را داریم.

با توجه به اینکه توت خشک در بین محصولات خشکبار از یک استقبال مطلوبی برخوردار می باشد ولی از منظر قیمت روز با نرخ های بسیار متغیر و در موارد زیادی با قیمتهای بالایی ارائه می گردد و مشتریان در موارد بسیاری از قیمت ها و نرخ هایی که دریافت می نمایند ناراضی می باشند.

عمده فروشی مستقیم توت خشک طرقبه با عرضه مستقیم از خود منطقه طرقبه و مشهد این امکان را میسر نموده است که بتوانیم با ارائه قیمت های بهتر به رضایتمندی بیشتر در مشتریان مان دست یابیم.

نمونه های مختلفی از توت خشک را با کیفیت مطلوب در کنار یک تنوع مناسب از قیمت ها به مشتریانمان ارایه می نمائیم و شما با هر نرخ و قیمت پیشنهادی می توانید تنوع مطلوب خود را داشته باشید.

ولی این امکان و این تنوع خوب محصول در فصل این خشکبار بیشتر میسر می باشد و با شروع فصل تولید توت خشک در زمان آمدن این محصول به بازار کمی قیمت بالا را با توجه به محصول تازه شاهد هستیم و پس از آن، بازار به یک تعادل مطلوب در قیمت می رسد و امکان خرید با شرایط مطلوب میسر می گردد و با توجه به وجود تنوع محصولی این امکان میسر می شود که یک صادرات خوب را در این حوزه داشته باشیم و خوشبحتانه توت خشک محصولی می باشد که جهت صادرات می توانیم یک بازار مطلوب را داشته باشیم.

توت خشک درجه یک مشهد

عمده فروشی مستقیم توت درجه یک طرقبه

در عمده فروشی مستقیم توت خشک درجه یک طرقبه امکان ارائه محصول در کیفیت های پائین تر برای استفاده مشتریانی که به دنبال قیمت پائین تر هستند میسر گردیده است و در صورتی که مشتری روی کیفیت محصول تمرکز نماید با محصولی کاملا سورت شده و تمیز می توانیم بهترین کیفیت مطلوب از این محصول را ارائه نمائیم که محصولی یکدست و درشت می باشد.

محصول توت خشک به صورتی می باشد که هم می توانیم کیفیت مناسب را برای بازارهای کیفیت محور داشته باشیم و هم می توانیم در صورتی که بازار صادراتی یک بازار قیمت محور بود با توت های سایر ریز، قیمت مناسب را ارائه نمائیم.

ولی نکته مهم اینکه برای صادرات توت خشک ایران باید از توت کدام منطقه استفاده نمائیم و چرا این توت می تواند بهترین گزینه جهت صادرات باشد؟ در زیر توضیح مفصلی در این مورد داده شده است:

قیمت میوه خشک مخلوط حبه ای

خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم …..

عمده فروشی مستقیم توت خشک صادراتی طرقبه

توت خشک از محصولاتی هست که در شهرهای مختلف ایران تولید می شود و خوشبختانه آب و هوای مطلوب ایران، خاک حاصلخیز و شرایط مطلوبی که در شهرهای مختلف ایران وجود دارد به صورتی هست که ما شاهد رشد و نو توت در شهرهای مختلف ایران هستیم.

برخی از این توت ها به شدت شیرین، ترد و شکننده هستند و ریز و قندی می باشند و از نظر قیمت نسبت به انواع دیگر ارزان تر می باشد ولی این نمونه توت در موارد بسیاری در حمل و نقل به خاطر ترد و شکننده بودن خورد می شود و بافت توت از هم می پاشد.

از این رو در مواردی که باید مسافت زیادی را برای رسیدن به بازار هدف طی نماید خورد می شود و نیاز به مراقبت بسیار دارد و با توجه به قندی بودن این محصول یک اشکال اساسی دیگر دارد که آن شیرین بودن زیاد آن هست که به سرعت حشره می زند و نیاز به شرایط مطلوب برای نگهداری دارد و از این رو جهت بازارهای صادراتی به سراغ توت خشک طرقبه می رویم که می تواند یک محصول مناسب برای صادرات باشد و بیش از همه این امکان در این محصول میسر هست که بتوانیم در تناژهای بالا تأمین نمائیم.

چرا توت خشک درجه یک طرقبه برای صادرات مناسب است؟

توت خشک از نظر مزه یک شیرینی مطلوب و مناسب دارد و بسیار قندی نمی باشد و همین مطلوب بودن شیرینی آن باعث می شود که احتمال حشره زدن به آن پائین می آید.

این توت از نظر بافتی یک بافت به هم پیوسته دارد و این به هم پیوستگی بافت آن باعث می شود که مانند توت های شهرهای دیگر شکننده و خورد نشود و در مسافت های طولانی خورد نگردد و بافت به هم پیوسته و یک دست خود را حفظ می نماید و مناسب برای بازارهای مختلف صادراتی می باشد.

از طرفی طرقبه به عنوان تولیدکننده توت مطلوب برای صادرات از نظر باغات کشاورزی و تنوع محصولی به صورتی می باشد که می تواند در بیشتر ماه های سال امکان یک صادرات مطلوب را داشته باشد و خوشبختانه در ماه هایی که مصادف با جشن های داخلی و خارجی می باشد این تنوع خوب محصولی را داریم ولی در فصل این محصول امکان خرید با قیمت بهتر میسر می باشد و ما با ارائه عمده فروشی مستقیم توت خشک صادراتی طرقبه در تمام طول سال می توانیم محصول مناسب را ارائه نمائیم.

اما برای موفقیت در ارائه محصول توت خشک در هر حال باید به این مسأله توجه داشته باشید که با یک محصول حساس روبرو هستیم که جهت ارائه در بازار ایران و بخصوص جهت صادرات باید از یک انبارداری مطلوبی بهره مند باشد تا دچار حشره نشود.

حشره زدن به این محصول در فصل تابستان بیشتر اتفاق می افتد و از این رو باید انبار کاملا تمیز شود و کارتن هایی که توت در آن ها قرار می گیرد از هر نظر بررسی شود و در زمان ارسال بار محصول الک و سورت دوباره شود و بعد در کارتن مطلوب جهت ارسال قرار گیرد.

قرار دادن و انبار نمودن محصول در فصل گرما بهتر هست که در جای خشک و خنک باشد و در صورتی که محصول در سردخانه قرار گیرد کاملا سلامت می ماند و در غیر سردخانه، حتما در جایی قرار گیرد که گرمای زیاد محصول توت را خراب ننماید یا حشره به آن نزند و کارتن های توت و اطراف آن چک شود.

در زمانی که قرار است این محصول جهت صادرات انتخاب شود حتما در بین تنوع خوبی که در این محصول وجود دارد باید توت مناسب از نظر قیمت و کیفیت برای بازار هدف انتخاب شود و این نیاز به شناخت نسبت به بازار هدف دارد تا بتوانید با تکیه بر این شناخت و آگاهی، محصول مطلوب را انتخاب نمائید و در زمان آماده سازی محصول باید سورت مطلوب انجام گیرد و زیر و روی جنس کاملا یکدست باشد و با توجه به مسیری که خشکبار باید تا بازار هدف حمل شود نمونه کارتن های مطلوب انتخاب شود.

با توجه به اینکه توت خشک طرقبه شکنندگی توت خشک مناطق دیگر را ندارد ولی انتخاب بسته بندی مطلوب می تواند یک محصول یکدست و کاملا سالم را به مشتری به همراه آورد و از این رو علاوه بر انتخاب کیفیت مطلوب توت به نمونه بسته بندی آن نیز توجه شایانی داشته باشید.

عرضه مستقیم خشکبار میوه ای بخصوص در محصولاتی خاص و مشتری پسند مانند توت که با قیمت های بالا عرضه می گردد این امکان را میسر می نماید که شما قیمت مناسب و مطلوب را در این محصول در مجموعه ما داشته باشید و از جمله می توانید یک خرید مستقیم را در انواع مویز، زعفران بسته بندی شده، زرشک، میوه خشک اسلایس و حبه با ما تجربه نمائید.

توت خشک مناسب صادرات آرین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + هفت =