توت خشک سفید

فروش انواع توت خشک سفید مرغوب صادراتی

توت خشک سفید طرقبه همواره به عنوان یکی از بهترین محصولات صادراتی و مرغوب مشهد بوده که در فصول برداشت فروش آن رونق ویژه ای می گیرد.

توت خشک مشهد به عنوان یکی از بهترین محصولات در بین تمامی انواع توت خشک تولیدی کشور می باشد، اما یکی از مهم ترین نکات در زمینه تجارت این محصول آن است که می بایست دقت کنید که توت خشک سفید مشهد از تمامی ارقام مشابه خود در تمام کشور گران تر است.

توت خشک سفید لوکس

چرا توت خشک سفید مشهد؟

توت خشک سفید مشهد به دلیل بافت بسیار نرم و ظاهر شکیل خود در بین تمام مصرف کنندگان این محصول از طرفداران ویژه ای برخوردار است.

تفاوت این محصول با دیگر انواع توت خشک کشور این است که توت مشهد هنگام مصرف زیر دندان خرد نشده و کاملا نرم است، اما توت خشک هایی همانند توت غرب کاملا زیر دندان خرد شده و شکننده و خشک است.

تفاوت دیگری که این محصول را متمایز می کند، طعم شیرین آن است، طعم شیرین توت خشک مشهد به اندازه ای است که شما می توانید آن را به راحتی همراه با نوشیدنی های مختلف مصرف کنید و جایگزین بسیار مناسبی برای قند و شکر است.

نکته آخر در مورد توت خشک مشهد این است که ماندگاری توت مشهد به دلیل بافت فشرده آن بسیار بالا بوده و اگر به دنبال یک محصول با ماندگاری بالا هستید، قطعا این محصول گزینه بسیار خوبی است.

قیمت انواع توت خشک مشهد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه قیمت گذاری این محصولات با ما در ارتباط باشید …..

فروش توت خشک درجه یک

مجموعه آرین با توجه به آن که بهترین انواع محصولات خود را در قالب پکیج به مشتریان خود عرضه می نماید، توت خشک خود را نیز به عنوان یک محصول ویژه جهت صادرات و فروش داخلی ارائه نموده و برای هر یک از همکاران پیشنهاد ویژه و خاصی دارد، به عنوان مثال اگر شما قصد صادرات توت خشک به عراق را داشته باشید یک پیشنهاد را دریافت خواهی کرد یا اگر لوکس فروش هستید، قطعا پیشنهاد کاملا متفاوتی را دریافت می کنید.

یکی از بزرگ ترین مزیت های رقابتی که ما در زمینه خشکبار داریم، تنوع و کیفیت مختلف محصولاتمان در حوزه فروش داخلی و صادرات است، که باعث شده رضایت بسیاری از مشتریان را داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 10 =