توت خشک صادراتی

قیمت فروش انواع توت خشک صادراتی طرقبه مشهد

توت خشک صادراتی طرقبه مشهد، یکی از بهترین انواع توت در کشور بوده و صادرات آن در بسته بندی های مختلف با قیمت فروش های متفاوت صورت می گیرد.

توت خشک درجه یک و لوکس آرین

بر کسی پوشیده نیست که صادرات محصولات کشاورزی به عنوان یکی از اصلی ترین فعالیت های مفیدی است که هر شرکت صادرکننده می تواند انجام دهد، در این میان اگر یک شرکت اقدام به صادرات انواع توت خشک ایران نماید، قطعا دست روی یک محصول بسیار خاص گذاشته که خواهد توانست در سالیان آینده سهم عمده ای از بازار را در اختیار بگیرید.

ما در مسیر صادرات انواع توت خشک آماده هستیم، تا بهترین پیشنهادی صادراتی را به شما همکاران گرامی ارائه کنیم، پس برای مطالعه ادامه این مقاله با ما همراه باشید ….

اولین و مهم ترین مساله که در ابتدا باید بدان بپردازیم، این است که تعریف ما از توت خشک مناسب امور صادراتی چیست؟

تعریفی که مجموعه بازرگانی خشکبار آرین ارائه می کند این است که شما برای انتخاب نوع محصول صادراتی خود باید بازار هدف را بشناسید، به عنوان مثال اگر قصد صادرات توت خشک به کشور امارات را دارید، باید از توت خشک های سفید میان رده بهره ببرید، اما جهت صادرات به کشور آلمان قطعا نیاز به توت خشک لوکس دارید، پس این گونه می توان این تعریف را جمع بندی کرد که توت خشک صادراتی وابسته به بازار کشور هدف دسته بندی می شود و ما باید بر اساس نوع نیاز مشتریان خود اقدام به ارائه محصولات نماییم.

توت خشک صادراتی نقلی

این نمونه توت خشک به دلیل این که میزان برداشت کمتری نسبت به توت رسمی دارد، قاعدتا تعداد افرادی که در زمینه تجارت آن فعال هستند نیز بسیار کمتر است، به همین دلیل این محصول صادراتی را می بایست در زمان برداشت سریعا خریداری نمود، حال چند نکته در مورد این محصول وجود دارد:

1- قیمت توت خشک نقلی:

این نوع توت خشک به دلیل سایز ریز خود، دارای قیمت های بسیار پایین تری نسبت به توت رسمی بوده و به همین دلیل است که برای ارسال به بازار های جهانی قیمت محور کالایی بسیار ایده آل است.

2- کیفیت های مختلف توت خشک نقلی:

این توت چندان تنوع بالایی نداشته و خریداران صرفا به پارامتر های هم چون سفیدی محصول، سایز و میزان آفت زدگی آن توجه می کنند که اغلب توت خشک های نقلی طرقبه و مشهد دارای کیفیت مطلوبی هستند.

3- بازار فروش توت خشک نقلی:

این کالا به دلیل قیمت مناسب سریعا در هر بازار فروش رفته و شما با خیال راحت می توانید صادرات آن را انجام دهید.

توت خشک رسمی مناسب صادرات

همان طور که می دانید توت خشک رسمی به عنوان بهترین نوع توت خشک در کشور ما بوده و صادرکنندگان به دلایل مختلفی تمایل زیادی دارند تا این محصول را برای کار خود انتخاب کنند.

این که صادرکنندگان این محصول را بر می گزینند بی راه نیست و دلایل متعددی دارد که در پایین بدان اشاره می کنیم.

اولین و مهم ترین مشخصه توت رسمی این است که محصول مورد نظر کیفیت های مختلفی دارد و این موضوع بدان معنی است که شما می توانید توت خشک از قیمت های بسیار پایین خریداری کنید تا توت های فوق لوکس که فقط برای مصارف لوکس فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

دومین مساله که در مورد این توت برای صادرکنندگان اهمیت ماندگاری بالای این محصول است.

برخی از صادرکنندگان با توجه به آن که زمان های طولانی محصول را نگهداری می کنند یا مسیر تا مقصد بسیار زیاد است، از این رو ماندگاری محصول و عوض نشدن طعم آن برایشان اهمیت زیادی دارد.

و در نهایت مهم ترین ویژگی که بسیاری از صادرکنندگان را مجاب می کند، تا توت خشک مشهد را خریداری کنند، طعم بسیار خوب این محصول است.

اگر طعم بقیه توت خشک های تولیدی در کشور را چشیده باشید، قطعا بعد چشیدن طعم توت خشک مشهد تجربه خوبی برایتان باقی خواهد ماند.

بافت توت خشک مشهد بسیار نرم و طعم شیرین لذت بخشی دارد و این موضوع برای بسیاری از صادرکنندگان اهمیت ویژه ای دارد.

حال که دو نمونه اصلی توت مشهد را در این بخش مقایسه کردیم و تصاویر ان را ملاحظه نمودید، راحت تر خواهید توانست در مورد انتخاب محصول مورد نظر خود برای صادرات تصمیم بگیرید.

توت خشک مشهد

در ادامه چند نکته سوال در مورد صادرات این محصول وجود دارد که بهتر است بدان پاسخ بدهیم:

1- آیا صادرات این محصول به صورت بسته بندی صورت می گیرد؟

اغلب صادرکنندگان به دلیل آن که نگهداری از محصول بسته بندی سخت تر است و ضمن آن بسته بندی توت خشک برایشان درد سر ایجاد می کند، ترجیح می دهند تا این محصول را به صورت فله ای و در کارتن های ده کیلویی صادر کنند.

اما دیده شده است که برخی از برند های خارجی این محصول را به صورت بسته بندی شده در فروشگاه های خود به فروش می رسانند.

2- از نظر بازرگانی آرین کدام محصول مشهد برای صادرات بهتر است؟

این که چه محصولی را صادر کنید، کاملا وابسته به شما و بازار هدف شماست، اما اگر قصد تجارتی ماندگار و طولانی را دارید، سعی کنید تا از توت خشک رسمی در درجه کیفی درجه یک تا لوکس بهره ببرید.

در مقاله زیر می توانید در مورد صادرات توت خشک فوق لوکس به اروپا بیشتر بدانید:

توت خشک فوق لوکس

3- در نهایت به عنوان سوال آخر، چه محصولاتی همراه توت خشک را می توان از مجموعه آرین خریداری نمود؟

مجموعه آرین در کنار انواع توت، محصولات دیگری از جمله زعفران، آلو، زرشک، عناب و…. را ارائه کرده و سعی می کند تا بهترین کیفیت های خود را به شما هدیه نمایند.

به عنوان مثال برای آشنایی با میوه خشک آلو اسلایس آرین می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید:

میوه خشک آلو اسلایس

بازرگانی آرین برای تامین محصولات مورد نیاز در خدمت شما همراهان گرامی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 13 =