توت خشک فوق لوکس

فروش و صادرات توت خشک فوق لوکس مشهد

توت خشک فوق لوکس مشهد به عنوان یک محصول فوق العاده جهت فروش داخلی و صادرات بوده، اما نکته مهم در مورد این محصول قیمت گران تر آن است.

همان طور که در بسیاری از مقالات این سایت بیان شد، مشهد به عنوان قطب اصلی تولید توت خشک در کشور بوده و بهترین نوع آن را در اختیار صادرکنندگان و فروشندگان داخلی می گذارد، در این مقاله قصد داریم تا به صورت جزئی تری در مورد توت خشک فوق لوکس مشهد صحبت کنیم تا اطلاعات بهتری در مورد تجارت این کالا داشته باشید.

شک توت خشک فوق لوکس و درجه یک

همان طور که عکس قابل مشاهده است، توت خشک لوکس دارای مشخصات فنی مختلفی است که هر یک را توضیح می دهیم:

درشت بودن!

اولین و مهم ترین پارامتری که در مورد این رده توت خشک باید در نظر بگیرید این است که محصول درشت باشد که البته میزان درشتی جنس وابسته به آن است که در آن سال درخت های منطقه تا چه حد از بارندگی و نگهداری مناسبی برخوردار بوده اند، به عنوان مثال در طی سال 99 ارقام توت خشک معمولی مشهد هم سایز بسیار خوبی داشتند اما در طی سال 1400 به دلیل بارندگی های کمتر حتی نمونه بار های فوق لوکس هم همانند هر سال نبود، پس نتیجه می گیریم بررسی سایز محصول می بایست بر اساس محصول برداشت شده همان سال باشد.

رنگ توت خشک!

توت خشک مشهد دارای رنگ های مختلفی از رنگ تیره (قیری) تا رنگ کاملا روشن و سفید را دارا بوده و زمانی که ما از یک محصول فوق لوکس صحبت می کنیم، قطعا می بایست توت خشک ما دارای رنگ مطلوبی باشد.

در برخی موارد اگر چه توت خشک درشت است، اما رنگ تیره تر آن باعث می شود تا تجار تمایلی به خرید آن نداشته باشند.

سورت کامل!

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد بار های فوق لوکس اهمیت ویژه ای دارد سورت کامل محصول است، اما سورت به چه مفهومی؟

ابتدا هنگامی که محصول از مزرعه برداشت شده و خشک می شود، باید هر چه که از عناصر خارجی درون محصول است، جدا شود از جمله برگ، پر پرنده، چوب، سنگ و …. در مرحله اول سورت باید دقت شود که به هیچ وجه این موارد داخل کالا باقی نماند، در مرحله دوم توت خشک های قیری، ریز، کال و شکسته جدا شده و یک مرحله بار الک می شود، در اینجا باید عوامل سورت بار دقت کنند تا جای ممکن محصولی که به صورت نهایی تحویل مشتری می شود، یکدست و تمیز باشد، بعد از مرحله دوم سورت محصول در انبار دپو شده تا زمانی که برای فروش نهایی عرضه گردد، قبل از آن که محصول برای فروش نهایی قرار است بسته بندی شود، یک مرحله الک شده و برای مشتریان ارسال می گردد.

دقت کنید که ما تمام تلاش خود را در جهت ارائه یک محصول باکیفیت انجام می دهیم، اما همیشه درصد خطایی در کار های انسانی وجود دارد و ممکن است بین 2 تا 5 درصد خطا هنگام سورت وجود داشته باشد.

مواردی که در بالا گفته شد، مهم ترین نکاتی است که باید هنگام سورت و آماده سازی توت خشک بدان دقت کنیم، و شما هم اگر قرار است محصولی را خریداری کنید، قطعا باید به نکات فوق توجه داشته باشید.

فروش داخلی و صادرات توت خشک فوق لوکس

حال که در مورد بحث نکات فنی در مورد توت خشک بحث کردیم، بیایید تا در مورد فروش داخلی و صادرات این محصول پر طرفدار هم صحبت کنیم:

فروش داخلی: همان طور که می دانید در چند ساله اخیر تورم باعث شده تا توان خرید مردم کشور ما به شدت افت کرده و توان خرید محصولات فوق لوکس را نداشته باشند، از همین رو فروش داخلی این دست محصولات صرفا در فروشگاه های لوکس فروشی خاص صورت گرفته و هر مشتری توان تامین بودجه مورد نیاز جهت خرید را دارا نیست، با این حال فروش داخلی این محصول رونق متوسطی داشته و می توان به پخش و فروش داخلی این محصول امیدوار بود، اما اگر به دنبال گزینه بهتری برای فروش داخلی خود هستید، ما مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

توت خشک درجه یک

صادرات توت خشک: همیشه زمانی که قیمت دلار گران هست و ریال ما ارزان! بهتر است تا به سمت صادرات محصولات کشورمان برویم، چرا که اگر چه توت خشک فوق لوکس برای فروش داخلی گران است، اما مشتریان خارجی که دلاری خرید می کنند، شاید گرانی آن را چندان حس نکنند.

اما مهم ترین کشور هایی که می توان برای صادرات توت خشک از ان ها نام برد، می توان به آلمان، امارات، کویت و … نام برد که همیشه به دنبال خرید محصولات درجه یک هستند.

ما به شما این تضمین را می دهیم اگر بهترین محصول خود را در این کشور ها عرضه کنید، قطعا مشتریان زیادی برای تهیه محصول به شما مراجعه خواهند کرد و خواهید توانست سود های خوبی را از صادرات توت خشک نصیب خود کنید.

سوالی که مکررا در مورد صادرات این محصول از ما پرسیده می شود این است که آیا تجارت آن به نسبت محصولاتی مثل پسته یا زعفران سود آور است؟

در پاسخ ما به همکاران محترم بیان می کنیم که صادرات هر محصولی در جایگاه خود می تواند سود های خوبی را برای صادرکنندگان داشته باشد، اما نکته مهم در مورد توت خشک این است که به دلیل کمتر بودن رقیب در زمینه صادرات، شما به راحتی می توانید بازار هدف خود را در دست بگیرید و با ثبت سفارش های عمده ضمن ارز آوری به کشور، خودتان نیز سود های کلانی را داشته باشید.

در صورتی که تمایل به خرید و صادرات ارقام مختلف توت خشک دارید، فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا قیمت های بسیار خوبی را به شما ارائه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + یازده =