توت خشک لوکس

قیمت فروش انواع توت خشک لوکس مشهد

توت خشک لوکس مشهد را با بهترین قیمت فروش از سوی بازرگانی آرین ارائه می شود، اما سوال اینجاست نرخ عرضه عمده انواع آن چند است؟

همان طور که می دانید مشهد به عنوان یکی از اصلی ترین قطب های تولیدکننده انواع توت خشک در کشور بوده و سالانه حجم زیادی از توت خشک مورد نیاز جهت صادرات و فروش داخلی از طریق تجار مشهد به سراسر کشور ارسال می شود.

نمونه توت خشک امسالی و لوکس بازرگانی ما را در عکس زیر مشاهده بفرمایید:

توت خشک درجه یک

همان طور که در عکس مشاهده می کنید، محصولی که در شهر مشهد تولید می شود، از مشخصات ویژه ای برخوردار بوده که هر یک از این مشخصات در توت خشک، باعث می شود تا قیمت فروش آن نرخ های متفاوتی داشته باشد.

حال بیایید تا با طرح سوال هایی ر ارتباط با توت خشک لوکس، اطلاعات بیشتری داشته باشیم.

توت لوکس چه مشخصاتی دارد؟

1- درشت است، بر کسی پوشیده نیست که برای این که بتوانیم یک توت را در زمره محصولات لوکس قرار دهیم، باید درشت باشد، اما این شرط به تنهایی نمی تواند کافی باشد و در صورتی که بخواهید یک محصول را لوکس بنماید، مشخصاتی دیگر از جمله:

2- سفید باشد، توت لوکس در کنار درشت بودن باید سفید باشد تا نظر مشتریان را به خود جلب کند.

3- یکدست باشد، منظور از یکدست بودن این است که توت می بایست ضمن این که به لحاظ رنگی یکدست است، به لحاظ سایزی هم یک دست باشد، تا ظاهر جذابی داشته باشد، دقت کنید که برخی از همکاران ما برای آن که قیمت محصول ارزان تر تمام شود، از این مورد صرف نظر کرده و توت لوکس را با توت درجه یک محصول می کنند و کالایی نا هم گون را به بازار عرضه می نمایند.

توت لوکس در کنار مشخصات فوق باید پارامتر هایی دیگری هم چون دو بار الک بودن، بسته بندی مرتب و …. را نیز داشته باشد، که از اهمیت کمتری برخوردار هستند.

در هنگام سورت چه مواردی جدا می شود؟

قاعدتا محصولی که از کشاورز خریداری شده و محصولی که در اختیار همکاران در شهر های مختلف قرار می گیرد، بسیار متفاوت با آن چیزی است که از ابتدا بوده است، در نتیجه همکاران ما برای آن که بتوانند توت لوکس در اختیار شما قرار دهند، با دقت زیاد توت را سورت کرده و مواردی از جمله سنگ، چوب، برگ، توت های سیاه (قیری رنگ)، توت کال، توت زده – توت خراب را از داخل کالا جداسازی می کنند تا جنسی که شما خریداری می کنید، کاملا یکدست باشد، حال اگر هر میزان سورت کالا ضعیف تر انجام شود، قیمت فروش توت خشک کمتر شده و شما می توانید محصول ارزان تری را تهیه کنید.

چگونه می توان قیمت توت لوکس را دستکاری کرد؟

همان طور که در بالا بیان شد برخی از همکاران ما با دستکاری قیمت توت خشک، باعث ایجاد بی نظمی در نظام قیمت گذاری کالا شده و بعضا با سوالات برخی از مشتریان در مورد قیمت ها رو به رو می شویم، راه های مختلفی برای دستکاری قیمت وجود دارد که در بالا به دو مورد آن یعنی مخلوط نمودن توت لوکس و درجه یک ، سورت ضعیف تر و…. اشاره نمود.

برخی دیگر از همکاران توت خشک های ارزان تر دیگر شهر ها هم چون یزد و کاشمر و … را خریداری کرده و با محصولات خود مخلوط می کنند تا قیمت ها ارزان تر برایشان تمام شود.

خواهشمند است قبل از اقدام به خرید هر محصولی دقت کنید تا از چه فروشنده ای محصول را خریداری می کنید، مجموعه آرین با اطلاع از تمامی روش های تقلب همیشه رویکرد صادقانه با همکاران داشته و سعی می کند تا کالایی با بهترین رده کیفی را در اختیار قرار دهد.

نظام قیمت گذاری توت خشک از مزرعه تا فروشگاه یک روند مشخص بوده و در صورتی که در رویه تجارت این محصول اخلال ایجاد شود، قطعا در آینده با شکست رو به رو خواهد شد.

صادرات توت خشک لوکس مشهد

توت خشک لوکس مشهد به عنوان یک محصول بسیار خوب برای امر صادرات بوده و در صورتی که علاقه مند به فرایند صادرات باشید، قطعا می توان انجام این امر برای شما جذاب باشد.

این محصول تولید شده در مشهد همیشه مشتریان خاص خود را داشته و اگر مشتریان لوکس پسند دارید، قطعا می توانید روی صادرات این محصول کار کنید.

با توجه به مشخصات بسیار خوبی که از توت مشهد ارقام درجه یک، لوکس و…. در بالا بیان کردیم، باید از این موضوع مطمئن بود که توت مشهد همان چیزی است که مشتریان به دنبال خرید آن هستند.

مقاصد صادراتی این محصول کجاست؟

قطعا کشور های کیفیت محوری هم چون کشور های عربی و کشور های اروپایی می توانند گزینه های بسیار خوبی برای صادرات این محصول باشند، بسیاری از همکاران ما که در زمینه صادرات خشکبار فعالیت دارند، پس از یک بار انجام صادرات این محصول تبدیل به خریدار توت خشک مشهد از مجموعه ما شده و کماکان این فعالیت را ادامه می دهند.

ما در مقاله زیر اطلاعات تکمیلی در ارتباط با صادرات توت خشک را به همکاران ارائه کرده ایم تا بتوانید در مورد تجارت این محصول بهتر تصمیم گیری کنید …..

صادرات انواع توت خشک

بازرگانی آرین در کنار ارائه انواع توت خشک در حال حاضر فروش و صادرات محصولات مختلفی را در دستور کار قرار داده و بهترین محصولات خود را به صورت عمده و با قیمت مناسب در بازار عرضه می کند.

از مهم ترین محصولاتی که مجموعه ما در حال حاضر تامین مستقیم آن را انجام می دهد، شامل توت خشک، آلو، زعفران، مویز، زرشک، عناب، دارچین، هل، انواع ادویه، گل محمدی و …. بوده و در حال تکمیل محصولات مختلفی از جمله دمنوش ها برای ارائه به بازار هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 12 =