توت خشک مشهد

قیمت فروش توت خشک مشهد صادراتی – درجه یک

توت خشک مشهد را به عنوان بهترین توت کشور می شناسیم، اما آیا از قیمت فروش انواع صادراتی، درجه یک، لوکس، نقلی و … اطلاعی داریم؟

قبل از هر چیزی بیایید تا به بررسی این موضوع بپردازیم که از نظر ما چه محصولی برای صادرات مهم است، تا بتوانیم به آن لقب صادراتی بدهیم.

هر گاه در مورد صادرات یک محصول صحبت می شود، بسیاری از صادرکنندگان سوال می کنند که آیا صادرات این محصول مقرون به صرفه است؟ آیا ارزش افزوده برای ما دارد؟ آیا تولید آن در ایران به اندازه کافی صورت می گیرد؟ و….

هنگامی که بتوانیم به این سوالات پاسخ مثبت بدهیم، قطعا صادرات آن محصول خاص می تواند برای ما سود آوری خوبی را به همراه داشته باشد.

پس بیایید تا این سوالات را در مورد توت خشک مشهد مورد بررسی قرار دهیم.

همان طور که میدانید مشهد به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان توت خشک در کشور بوده و سالانه حجم زیادی از نیاز صادرات و فروش داخلی را تامین می کند و در همین راستا می توان جهت تامین توت خشک مورد نظر صادرکنندگان بر روی توت مشهد حساب ویژه ای باز کرد.

از سمتی دیگر درجه بندی های کیفی مختلف و قیمت فروش های متفاوت این محصول توانسته است به گونه ای باشد که طیف وسیعی از مشتریان را از خرید آن راضی باشند و بتوانند با سورت های مختلف از تجارت آن سود ببرند، به عنوان مثال اگر یک مشتری به دنبال خرید توت خشک معمولی باشد، می تواند با مراجعه به مشهد و بررسی اجناس مختلف خرید خود را مدیریت کرده و اجناسی با قیمت مورد نظر را تهیه کرده و این موضوع برای وی کاملا سود آور خواهد بود.

حال که به بازار تجارت توت خشک در سطح بین الملل پرداختیم، بهتر است تا در مورد انواع آن در مشهد و قیمت فروش های مختلف آن ریز شویم و بررسی کنیم که چه محصولاتی با چه درجه کیفی در مشهد داریم.

قیمت توت خشک مشهد

توت خشک همانند هر نمونه خشکبار دیگری در بازار کشور ما دسته بندی و رده بندی قیمتی داشته و اگر بخواهید در تجارت آن موفق باشید، قطعا باید از این رده بندی های قیمتی آگاهی داشته باشید، قبل از هر چیزی بهتر است، تا مقاله ای که در زیر برای شما قرار داده ایم را مطالعه کرده و از انواع توت مشهد آگاه شوید، تا پس از آن به رده بندی قیمتی بپردازیم ….

انواع توت خشک صادراتی

ارزان ترین توت خشک:

یکی از ارزان ترین توت خشک های مشهد را می توان توت درجه معمولی رسمی و توت نقلی دانست، هر یک از این توت ها ویژگی های خاص خود را دارند و اگر توجه بیشتری به ارقام توت خشک مشهد داشته باشید، قطعا متوجه خواهید شد که توت نقلی در این رده قیمتی به نسبت توت معمولی طرقبه برتری دارد، اما مشکل این محصول آن است که در تمامی طول سال فراوان نبوده و ماندگاری کمتری به نسبت توت معمولی طرقبه دارا می باشد.

اگر بخواهیم در مورد توت نقلی اندکی بیشتر توضیح دهیم، این محصول در فصل برداشت فراوان بوده و کیفیت خوبی دارد، اما هر چه از فصل برداشت بگذریم، موجودی آن کمتر شده و خشکی بیش از حد جنس باعث نرم شدگی زیاد آن می شود.

توت رده قیمتی متوسط:

این نوع از نظر ما همان توت های صادراتی و درجه یک است که در محدوده قیمتی متوسط قرار می گیرند، این نمونه توت ها به لحاظ رنگ، سایز و میزان پرتی در حد متوسط بوده و به درخواست مشتریان مختلف سورت های مختلفی روی آن صورت می گیرد، لازم به ذکر است که هر چه توت بیشتر سورت شود، قیمت آن افزایش یافته و در برخی موارد سورت کامل این نمونه توت ها، توت لوکس را به ما خواهد داد.

توت رده قیمتی گران:

این نمونه توت باید بهترین محصول در دسترس باشد، همان طور که در عکس مشاهده می کنید، توت لوکس کاملا درشت، یک درست، سفید و بدون زدگی است و از هر لحاظی بالاترین کیفیت را داراست.

توت خشک سورت درجه یک

ما چه نوع توت خشکی را برای فروش انتخاب کنیم؟

اگر به فکر صادرات توت خشک هستید، قطعا نمونه های صادراتی و لوکس برای کار شما بهترین گزینه ها هستند، چرا که شما این محصول را به قیمت دلاری معامله می کنید و قطعا برای مشتریان شما در خارج کشور گزینه های گران قیمتی نخواهند بود.

اما در اکثر مواقع بازار هدف ما داخلی است، در این هنگام است که تجارت توت خشک اندکی پیچیده می شود و شما باید بدانید چه محصولی برای چه کسی مناسب است.

اگر مشتریان شما در اول فصل خرید می کنند و ارزان بودن کالا برایشان اهمیت دارد، گزینه خوب برای کار شما توت خشک نقلی است، اما اگر قصد خرید توت خشک برای زمستان را دارند، باید گزینه های دیگر را به آنان پیشنهاد دهید تا ماندگاری لازم را داشته باشد، که وارد گزینه های توت رسمی می شویم.

توت رسمی همان طور که گفته شد خود نمونه های مختلف دارد و اگر مشتریان شما حاضر به خرید محصولات لوکس هستند که قطعا بهترین گزینه همان است، اما اگر به دنبال محصولات ارزان تری برای کار خود هستند، توت خشک درجه یک سورت شده برای کار این عزیزان بسیار مناسب است.

نکته پایانی این که تجارت توت خشک کاری بسیار دشوار است و شما باید بدانید که در این بازار به دنبال چه هستید و میخواهید چه چیزی را بدست آورید، ما در این راه سخت کنار شما هستیم تا بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + هفده =