توت خشک نقلی

خرید و فروش توت خشک نقلی خراسان

توت خشک نقلی خراسان با توجه به قیمت خرید و فروش مطلوب این خشکبار می تواند در بازارهای قیمت محور موفق و مشتری پسند باشد.

توت از خشکبارهای میوه ای می باشد که هم به صورت تازه خوری بسیار پرطرفدار بوده و هم با توجه به ارائه این محصول در کیفیت های مختلف به شدت در گروه های مختلف جامعه طرفدار دارد.

یک بازار کیفیت محور می تواند بارهای سورت شده، یکدست، بدون تیرگی و … از این محصول را داشته باشد و یک بازار قیمت محور نیز می تواند کیفیت های نقلی و معمولی از این خشکبار سنتی را داشته باشد و درجه بندی توت خشک باعث شده است که بتوانیم پاسخگوی هر ذائقه ای در این محصول باشیم.

توت خشک به صورت سنتی راهی بازار می گردد و پروسه خشک شدن این محصول توسط کشاورزان منطقه با تکیه بر روش های قدیمی و سنتی می باشد و از این رو بارهای کشاورزی که بدون سورت و به حال خود می باشد در بازارهای کیفیت محور، کمتر جایگاه مطلوب را خواهد داشت.

با توجه به وجود اجسام خارجی و نرمه توت در نمونه های کشاورزی در مجموعه آرین تمام بارهای کشاورزی به صورت کامل سورت و درجه بندی می شوند و پس از آن قبل از اینکه در کارتن های مخصوص جای گیرند الک زده می شوند و تمام نرمه توت ها که در بیشتر موارد مورد حمله حشرات قرار می گیرند از خود محصول جداسازی می گردند.

نرمه ی توت بخشی از محصول هست که به خاطر بافت آن در معرض بیشتری حمله توسط حشرات قرار گرفته و باعث آسیب رسانی به کل کارتن و محصول می شود.

توت های نقلی که در بازار خرید و فروش این محصول قرار دارند بارهای کشاورزی هستند که از نظر درجه بندی جز ریزترین نمونه ها می باشند.

در بیشتر موارد نمونه های تیره، قهوه ای رنگ و توت های خرد شده نیز در آنها قرار دارند ولی در مجموعه آرین تمام توت خشک های خراسان بعد از انتقال به انبار مشهد توسط کارگران با نظارت کارشناس مجموعه سورت و الک می شوند.

توت خشک نقلی ارائه شده در مجموعه آرین قبل از ارسال به مشتریان چند بار الک می شود تا تمام خاک، نرمه توت و بخش های خارجی ریز از خود محصول جداسازی گردد.

توت خشک نقلی ارزان

خرید و فروش توت خشک نقلی ارزان در مجموعه آرین با نظارت کارشناسان مجموعه انجام می شود و این محصول در شهرهای مختلف ایران از مشتریان مطلوبی برخوردار می باشد برخی از مشتریان قیمت محور، این نمونه از توت خشک را به دلیل قیمت بهتر انتخاب می نمایند.

در شهرهایی که استفاده از این محصول در کنار چای و دمنوش ها مورد توجه می باشد این نمونه از توت خشک ایران به شدت مشتری پسند بوده و چون مقوله خرید بر پایه قیمت بهتر می باشد انواع مختلف این محصول به مشتریان پیشنهاد می گردد.

البته توت خشک به شدت در فصل گرما و در شرایط نامطلوب نگهداری دچار حشره شده و از این رو چون در بیشتر موارد حشره به بافت نرم و خرد توت حمله می کند ما به تمام مشتریان این محصول توصیه می نماییم که از منابعی اقدام به خرید نمایند که کار سورت و الک زدن بارهای کشاورزی را در ارائه محصول داشته و موارد طبیعی مرسوم را جهت دور نگه داشتن و حشره نزدن به انبار توت خشک ها رعایت می نمایند.

در مجموعه آرین تمام انبار قبل از آماده سازی و انبار محصولات کاملا تمیز می گردد و با راه های طبیعی سعی در جلوگیری از حشره زدن به کارتن های خشکبار می نمائیم.

در تجربه سالها خرید و فروش توت خشک خراسان و توت خشک نقلی ارزان و خوش قیمت به این نتیجه رسیده ایم که الک زدن در چند نوبت و جداسازی تمام قسمت های خرد و نرمه توت می تواند در سلامت آن بیشترین تأثیر را داشته باشد.

به مشتریان نیز تأکید می نماییم با توجه به شرایط جابه جایی در کشور و امکان خرد شدن دوباره توت خشک ها، بعد از دریافت در صورتی که قصد نگهداری توت برای زمان طولانی را دارند باید یک بار دیگر قبل از انبار کردن کار الک محصول را انجام دهند.

بازار توت خشک نقلی

در بیشتر موارد این محصول در داخل استفاده می شود و شهرهای مختلف از نظر اینکه به دنبال انتخاب کیفیت بهتر یا قیمت بهتر می باشند به سراغ این نمونه از بار می روند.

بازار مطلوبی را در توت خشک نقلی در داخل کشور داریم که با توجه به قیمت پائین این محصول نسبت به توت خشک که از قیمت بالایی در خشکبارها برخوردار است می باشد و این محصول در تمام طول سال، بازار مطلوب خودرا دارا بوده و استقبال چشم گیری از آن می شود.

در جهت ارائه بهتر این محصول و رضایتمندی بیشتر مشتریان قیمت محور با ارائه توت خشک نقلی سورت شده سعی نموده ایم در کنار ارائه قیمت بهتر در بازار ایران، کیفیت مطلوبی را نیز در این محصول در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

بهرحال توت نقلی از طیف رنگ های مختلف با تنه ریز از توت خشک می باشد ولی مسأله ای که در اولویت ارائه این خشکبار در مجموعه آرین می باشد سورت و الک کامل بار بوده تا بتوانیم محصولی یکدست و با کیفیت مطلوب تری را راهی بازار نمائیم.

در نمونه های توت خشک ارزان قیمت تمام سعی خودرا نموده ایم که محصول بدون نرمه ی توت و بدون خردشدگی باشد و یک بار یکدست در اختیار مشتریان قرار داده شود.

کارگران باتجربه با نظارت کارشناس ما، کار الک توت را در چند مرحله انجام می دهند و اجسام اضافی و خارجی در پروسه الک زدن از روی الک یا در زمان کارتن زدن از روی آن برداشته می شود و با نظارت کامل کارشناس کار بسته بندی محصول صورت می گیرد.

خوشبختانه با توجه به سورت و بررسی کامل توت خشک در انبار مشهد و با توجه به اینکه تمام بارها بی واسطه از کشاورزان منطقه خریداری شده است این امکان در مجموعه آرین میسر شده است که یکی از بهترین کیفیت و قیمت ها متعلق به ما باشد و بتوانیم بازار مستمر و مشتریان ثابتی را در این حوزه داشته باشیم.

در جهت صادرات بهتر در این محصول، شرایط مناسب برای تجار عزیز میسر گردیده است و می توانید در فصل مناسب، اقدام به سفارش هر تناژی نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع توت خشک مشهد می توانید مقاله زیر را نیز مطالعه نمایید:

انواع توت خشک مشهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + چهارده =