توزیع انواع میوه خشک پرفروش وارداتی استوایی

انواع میوه خشک پرفروش وارداتی استوایی کدامند و توزیع چه ارقامی می تواند موجب رونق بازار خرید این محصولات در شهرهای مختلف گردد؟ بدون شک پاسخ به این سوال بدون در نظر گرفتن پتانسیل های بازار غیر ممکن است.

چند سالی است که فروش میوه خشک های استوایی در کنار اقلام ایرانی، بازار داغی پیدا کرده و بنابراین پخش کنندگان و عمده فروشان بازار آجیل و خشکبار در کنار عرضه ی محصولات متداولی چون پسته، گردو، بادام، قیسی و دیگر خشکبار برای فروش انواع میوه خشک تایلندی نیز متمایلند.

بدون شک این دست از خریداران در ابتدا لازم است انواع میوه خشک پرفروش را شناسایی نموده و سپس اقدام به پخش و توزیع نمایند.

انواع میوه خشک پرفروش حبه ای

برای یافتن این موضوع باید توجه داشت که هر شهر و بازار، ذائقه، سلیقه و الگوی مصرفی خاص خود را دارد.

بنابراین ممکن است یک رقم پرفروش در یک شهر، در شهری دیگر چندان مورد استقبال واقع نشود.

بنابراین لازم است ابتدا با ارائه انواع میوه خشک استوایی در حد کم، ذائقه و سلیقه ی مشتریان سنجیده و در نهایت برای پخش عمده تصمیم گیری شود.

اما به هر حال تجارب به دست آمده از فروش میوه خشک استوایی در دیگر شهرها نیز می تواند موجب حرکت با آگاهی بیشتر شود.

انواع میوه خشک پرفروش وارداتی حبه ای در ایران ارقامی چون زنجبیل، آناناس، پاپایا و انبه هستند که در شهرهای بزرگی چون مشهد و تهران عرضه می گردند.

یکی از ویژگی های مناسب برای عرضه این محصولات، قیمت مناسب آن هاست که موجب می شود در مقایسه با ارقامی چون توت فرنگی تایلندی که با قیمت بیشتری عرضه می شوند، بهتر باشند.

همچنین ماندگاری یک ساله ی میوه خشک های استوایی موجب می شود که نگهداری آن ها در یک مکان معمولی و خارج از یخچال نیز ممکن بوده و بنابراین مشکل خاصی برای فروش نداشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − هفت =