توزیع عمده زرشک قرمز مجلسی صادراتی بیرجند

توزیع عمده زرشک قرمز بیرجنذ برای مصارف مجلسی در کشور ما صورت گرفته و در برخی موارد صادرکنندگان بیرجند تصمیم می گیرند تا از این محصول قرمز و خوش کیفیت برای امور صادراتی استفاده کنند.

زرشک یکی از آن دست محصولاتی است که در دو بازار داخلی و صادراتی از مشتریان خاصی برخوردار بوده و همواره صادرات آن به عنوان یکی از بهترین اموراتی است که شرکت های صادرکننده خشکبار بدان می پردازند.

در حال حاضر مجموعه آرین در زمینه تامین زرشک مورد نیاز مشتریان خود از کشاورزان منطقه بیرجند با بالاترین کیفیت می باشد.

چرا زرشک بیرجند؟

شهرستان بیرجند و قائنات به عنوان دو منطقه محوری در زمینه تولید زرشک بوده و توانسته اند با تولید بهترین انواع زرشک درجه یک به شکل عمده مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کنند.

زرشک این مناطق به دلیل کیفیت بالا، قیمت مناسب و بازار پسندی به یکی از پر فروش ترین محصولات بعد از زعفران سرگل قائنات تبدیل شده است.

در حال حاضر تامین زرشک قرمز مجلسی به شکل مستقیم از کشاورزان این منطقه از کشور صورت گرفته و بهترین کیفیت و قیمت در اختیار آنان قرار می گیرد.

توزیع عمده زرشک در بازار صادراتی

یکی از مهم ترین اهدافی که مجموعه ما دنبال می کند صادرات انواع زرشک به خارج کشور است.

در حال حاضر مجموعه ما با برنامه ریزی درست در زمینه تامین محصول و در نظر گرفتن بازار های خاص برای فعالیت در حال توزیع عمده زرشک در این بازار می باشد.

از مهم ترین بازار هایی که می توان برای این مهم برگزید، کشور هایی همچون آلمان و کانادا است که با دارا بودن جمعیت زیاد مصرف کننده این محصول به بازار هایی مستعد برای فروش تبدیل شده اند.

در صورتی که برای خرید زرشک صادراتی هر گونه پرسشی داشتید، با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 1 =