توزیع عمده میوه خشک کرنبری جهت شرکت دمنوشی

توزیع عمده میوه خشک کرنبری جهت شرکت های تولید محصولات دمنوشی با قیمت ارزان و بی واسطه با محصولات تازه در مجموعه آرین انجام می شود.

تولید محصولاتی مانند دمنوش میوه ای در چند سال اخیر از استقبال خوبی در داخل ایران بهره مند بوده و شاهد هستیم که در بین میوه های خشک استقبال ویژه ای از انواع میوه خشک قرمز رنگ مانند توت فرنگی اسلایس ایرانی، کرنبری وارداتی، بلوبری و … می شود و متناسب برای تولید دمنوش می باشند.

میوه خشک های قرمز رنگ ذکر شده دارای طعم بی نظیری داشته و جهت شرکت دمنوشی می توانید در توزیع عمده میوه خشک کرنبری، کیفیت مطلوب که با تکیه بر تازه بوده محصول می باشد و قیمت مناسب که با تکیه بر عرضه مستقیم و بی واسطه خشکبار می باشد رعایت شده است.

توزیع عمده میوه خشک کرنبری دمنوشی

در توزیع عمده میوه خشک کرنبری دمنوشی سعی نموده ایم محصول باکیفیت مناسب برای تولید دمنوش را ارائه نمائیم و خوشبختانه طعم بی نظیر کرنبری به صورتی می باشد که هم به صورت خشکبار و هم دمنوشی مورد استقبال می باشد و ترکیبی بی نظیر را با این محصول در حوزه فرآوری خواهید داشت.

کرنبری در بین میوه خشک های وارداتی هم از لحاظ رنگ و هم مزه با مشتریان مطلوبی در بازار داخل برخوردار می باشد و طعم و خواص آن باعث شده است که امکان استفاده آن در محصولات دمنوشی، کرن فلکس ها، سالادها، تزئین دسرها، شیرینی ها و کیک میسر می باشد.

در توزیع عمده میوه خشک کرنبری برای تولید محصولات فرآوری، این محصول به صورت عمده در اختیار مشتریان در سرتاسر ایران قرار می گیرد و با محصولات تازه این حوزه امکان ارائه بیشترین تنوع محصولی را در تمام طول سال خواهیم داشت و به صورت عمده، بهترین قیمت های بازار داخل را دارا می باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =