توزیع عمده میوه خشک مخلوط بسته بندی ویژه همایش

توزیع عمده میوه خشک ایرانی در انواع مخلوط بسته بندی فرصتی عالی برای مصارف ویژه ای مانند همایش ها و نیز پذیرایی در مجالس مختلف ایجاد نموده است.

همه ساله همایش ها و گردهمایی های زیادی در سراسر کشور برگزار می شود که بحث پذیرایی از مهمانان و مدعوین، پای ثابت هر همایشی را تشکیل می دهد.

اما شیرینی و میوه از جمله متداول ترین مواردی است که به عنوان پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولاتی که علی رغم خوش طعم و عالی بودن برای پذیرایی، نیازمند صرف وقت زیاد قبل و بعد از برگزاری همایش هستند.

این در حالیست که می توان از جایگزین ها کم دردسر و در عین حال خوش طعم و لوکس نیز استفاده کرد.

استفاده از آجیل خشکبار ایرانی و البته انواع میوه خشک صنعتی اسلایس، دو نمونه ی عالی محسوب می شوند.

طبیعی است که اگر میوه خشک های مذکور، در بسته بندی های شیک و مجلسی عرضه شوند، هم بحث پذیرایی را راحت تر می کنند، و هم این که ایجاد تنوع، می تواند برای مهمانان جذاب باشد.

توزیع عمده میوه خشک اسلایس ایرانی

بنابراین و با در نظر گرفتن این نکته که در سال های اخیر شاهد رشد تولید و فروش انواع میوه خشک صنعتی در بازار ایران بوده ایم، بخشی از پخش و توزیع عمده میوه خشک می تواند برای بحث هایی چون همایش ها برنامه ریزی شود.

اما چه انواعی از میوه خشک صنعتی در ایران تولید و عرضه می شود؟

میوه خشک آلو شابلون، انبه، سیب، کیوی، خرمالو، نارگیل، پرتقال، هلو و چندین نمونه ی دیگر، انواع میوه خشک های صنعتی تولید شده در ایران هستند.

که برای پذیرایی در مجالس و همایش های مختلف مناسب اند.

البته طبیعی است که در بهترین حالت می توان مخلوطی از میوه خشک ها را در بسته بندی های چند گرمی، آماده نمود.

این مخلوط می تواند با در نظر گرفتن شرایط همایش و میزان هزینه ای که برای پذیرایی در نظر گرفته شده، به صورت هفت و هشت میوه ای و یا حتی کمتر آماده شود.

در هر صورت توزیع عمده میوه خشک برای همایش یک امتیاز عالی به جهت تجربه ی یک پذیرای شیک، مجلسی و البته آسان خواهد بود.

این نکته را نیز نباید از خاطر دور داشت که اگر همایش یک همایش بین المللی باشد و یا مهمانان خارجی از کشورهای مختلف حضور داشته باشند، استفاده از میوه خشک مخلوط بسته بندی، می تواند یک شرایط تبلیغی عالی نیز ایجاد نماید.

همان طور که می دانید، استقبال گردشگران و افراد خارجی از خشکبار ایرانی قابل توجه است و اینک تولید و عرضه میوه خشک صنعتی، یک فرصت تازه و متنوع تر محسوب می گردد.

توزیع عمده میوه خشک

توزیع عمده میوه خشک

توزیع عمده میوه خشک جهت مدارس و ادارات

البته نکته ای که در مورد توزیع عمده میوه خشک وجود دارد این است که علاوه بر توزیع در بازار و یا حتی پذیرایی در مجالس و همایش های مختلف، یک پیشنهاد عالی برای گزینه های دیگری چون مدارس و ادارات خواهد بود.

این امر به خصوص در مورد میوه خشک هایی که بدون استفاده از افزودنی و یا نگهدارنده و به ویژه به صورت ارگانیک تولید می شوند، اهمیت بیشتری دارد.

واضح است که مسئله ی سلامت و تغذیه در طول روز برای کودکان در مدارس و یا حتی میان وعده های مختلف برای کارمندان در ادارات و سازمان های مختلف امر مهمی است.

و در صورتی که این میان وعده، یک ماده ی غذایی و پرارزش مانند میوه خشک به جای استفاده از تنقلاتی چون پفک، چیپس و بیکسویت، باشد شرایط بهتری برای ادامه ی تعلیم دانش آموزان در مدرسه و البته کار کارمندان در ادارات فراهم خواهد شد.

البته امری که در خصوص توزیع عمده میوه خشک برای موارد مختلفی چون همایش و یا مدارس و ادارات نیازمند توجه است، قیمت بالای میوه خشک صنعتی است.

توزیع عمده میوه خشک

توزیع عمده میوه خشک

شاید شما نیز قیمت میوه خشک های صنعتی را در بازار آجیل و خشکبار دیده باشید.

آیا با قیمت بالایی که این محصولات دارند، توزیع عمده میوه خشک در موارد مذکور، توجیه خواهد داشت؟

قبل از هر پاسخی باید توجه داشت که به دلیل حجم بالایی که برای خشک کردن یک کیلو میوه ی خشک شده مورد نیاز بوده و نیز هزینه هایی که مراحل تولید میوه خشک دارد، قیمت میوه خشک صنعتی نسبتاً بالاست.

اما با عنایت به این نکته که میوه خشک یک جایگزین سالم و ارزشمند به جای استفاده از تنقلات بی ارزش یا کم ارزش غذایی است، قیمت میوه خشک قابل توجیه خواهد بود.

از طرفی در صورت استفاده از بسته بندی های کوچک تر مانند 250 و 130 گرمی، می توان قیمت مناسب تری برای خرید میوه خشک پرداخت نمود.

ضمن آن که قیمت میو هخشک مخلوط بسته بندی، بر مبنای عواملی چون انواع میوه خشک مورد استفاده در مخلوط تعیین می شود.

بنابراین برای رسیدن به یک قیمت دلخواه از میوه خشک مخلوط بسته بندی، می توان تنوع میوه خشک ها را به سلیقه و طبق شرایطی که در همایش، مدارس، ادارات و مجلس مختلف حاکم است تغییر داد.

البته برای خرید و توزیع عمده میوه خشک، به دلیل آن که میزان خرید بالاست، می توان تخفیف های خوبی نیز دریافت نمود.

اما طبیعی است که قبل از هر سفارشی برای خرید و توزیع عمده میوه خشک، بایستی به تولید کنندگان و فروشندگان مختلفی مراجعه کرد تا بهترین شرایط خرید را انتخاب نمود.

خوشبختانه فعالیت تعداد زیادی از شرکت های بازرگانی در اینترنت، این فرصت را برای مشتریان و خریداران میوه خشک فراهم نموده است.

و با ارتباط با کارشناسان فروش اینترنتی میوه خشک می توان شرایط معامله ی میوه خشک مخلوط بسته بندی را به لحاظ قیمت، کیفیت و مواردی از این دست مورد بررسی قرار داده و بهترین مورد را انتخاب نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − چهار =