توزیع مرغوبترین زعفران دنیا فله – بسته بندی

مرغوبترین زعفران دنیا که به صورت فله و بسته بندی شده در سطح جهان توزیع می شود، از مزارع پهناور ایران برداشت شده و به بازار جهانی عرضه شده است.

بر کسی پوشیده نیست که ایران به عنوان بهترین تولید کننده انواع زعفران در دنیا بوده و بهترین، خوش عطر ترین و خوش ظاهر ترین نوع زعفران در کل جهان را تولید می کند.

آمار نشان می دهد که کشور های افغانستان، اسپانیا، یونان و ایتالیا در زمینه تولید زعفران فعال بوده، ولی هیچ کدام نتوانسته اند محصولی را در کیفیت زعفران ایران تولید کنند.

اما راه کار این کشور ها برای فروش زعفرانشان به دنیا چیست؟

شاید جالب باشد بدانید که این کشور ها به خصوص اسپانیا با خرید زعفران از ایران و مخلوط نمودن آن با زعفران خود، زعفران ایرانی را با نام زعفران اسپانیا در سطح دنیا پخش می کنند، به بیان بهتر زعفران ایرانی در دنیا با این متد ها به فروش می رسد!

جای بس تاسف است که ما ناچار باشیم این محصول استراتژیک کشورمان را به این شکل در جهان عرضه کنیم، اما مشکلات سیاسی و اقتصادی فراوانی که گریبان گیر کشور ماست، قطعا بر میزان فروش محصولات کشورمان نیز تاثیر گذاشته است.

مرغوبترین زعفران دنیا از ایران می آید

همه مردم دنیا می دانند که مرغوبترین نوع زعفران دنیا تنها در ایران تولید شده و آب و خاک ایران برای کشت این محصول فوق العاده آماده شده است.

از دید بازرگانی ما برای فروش زعفران با برند ایران می بایست بازرگانی های صادرکننده بتوانند در زمینه بازاریابی از چیزی که در حال حاضر کار می کنند، خیلی قوی تر و فعال تر عمل نمایند.

یکی از بهترین راه حل های دیگری که ما برای افزایش فروش زعفران با برند ایرانی داریم، توزیع مرغوبترین انواع زعفران به صورت بسته بندی شده و برند شرکت های ایرانی می باشد، این کار باعث می شود تا مشتریان بهتر و بیشتر با محصولات ایرانی آشنا شوند و جای کار برای فروش دیگر محصولات نیز باز می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =