توزیع مستقیم زعفران نرمه مرغوب ارزان

زعفران نرمه مرغوب ارزان با توزیع مستقیم می تواند رضایتمندی مشتریان حوزه فرآوری و صنایع غذایی را که به دنبال کیفیت و قیمت مناسب هستند جلب نماید.

در موارد بسیاری شاهد آن بوده ایم که مشتریان و تولیدکنندگان صنایع غذایی جهت خرید انواع زعفران به مقوله قیمت آن بسیار توجه نشان می دهند و ذکر می نمایند که قیمت ارزان تر را ترجیح می دهند و از این رو تنوع خوب زعفران ایران به راحتی می تواند رضایتمندی لازم را در مشتریان قیمت محور نیز جلب نماید.

زعفران نرمه مرغوب قائنات یک گزینه مناسب در مواردی که صنایع غذایی و تولیدی به قیمت توجه داشته می تواند یک پیشنهاد عالی برای این موارد باشد و تجار و تولیدکنندگان حوزه های تولیدی، تبدیلی، آرایشی و یهداشتی می توانند گزینه های مناسبی را در زعفران ایران داشته باشند که کیفیت مطلوب را دارد.

زعفران نرمه مرغوب ایران

صادرات زعفران به کشورهای مختلف برای استفاده در موارد متفاوت انجام می شود و شاهد هستیم که استفاده از این محصول در موارد آرایشی، بهداشتی و استفاده از رنگ طبیعی این محصول، علت اصلی واردات آن به برخی از کشورهایی می باشد که صادرات به آن داریم و بازارهای قیمت محور را تشکیل می دهند.

در چنین بازارهایی زعفران نرمه مرغوب ایران می تواند مناسب برای حوزه های تولیدی – فرآوری باشد که دلیل اصلی توجه برخی از بازارها به زعفران ایران بوده و می توانیم گونه های ارزان قیمت را برای این بازارها درنظر بگیریم ولی ما در مقوله بازاریابی زعفران نرمه مرغوب یا پوشال بسیار ابتدایی عمل نموده ایم.

می توانیم روی توزیع مستقیم با قیمت مناسب زعفران نرمه مرغوب و پوشال روی حوزه های فرآوری ترمز نمائیم و تولیدکنندگان صنایع غذایی به ظاهر زعفران و یا رشته های سالم و درشت در زعفران توجه نداشته و رنگ و طعم را در اولویت قرار می دهند که خوشبختانه گزینه های مناسب نیز وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =