توزیع مستقیم عناب

توزیع مستقیم عناب تازه امسالی بیرجند جهت صادرات

توزیع مستقیم عناب تازه امسالی بیرجند جهت صادرات به کشورهای مختلف آماده و می تواند حوزه مناسب و ارزآوری برای بازارهای مختلف باشد.

عناب بیرجند امکان تولید و عرضه با کیفیت های متنوعی را دارد و این محصول به صورت های مختلف و برای کاربردهای متفاوت وارد بازار ایران و بازار صادراتی می گردد.

در بازار ایران مشتریانی را داریم که در توزیع مستقیم عناب به دنبال محصولات دمنوشی، خوش قیمت و با درجه بندی های دو و سه هستند که این مشتریان را در بازارهای صادراتی نیز داریم که از عناب در حوزه های فرآوری استفاده می نمایند.

از طرفی مشتریانی را داریم که برای مصرف خوراکی عناب را خریداری می نمایند و از این رو روی درجه بندی این محصول و لوکس بودن آن تأکید دارند و مقوله قیمت در درجه دوم برای آنها قرار دارد و ظاهر و کیفیت خود عناب را در اولویت برای خرید خود قرار می دهند که مشتریان ما در کشورهای عربی نیز جزء این دسته هستند.

در جهت صادرات بهتر ما به مشتریان پیشنهاد می نماییم که در فصل این محصول در اواخر تابستان و اوایل پائیز می توانند یهترین عناب تازه امسالی بیرجند را جهت بازار ایران و بازارهای صادراتی داشته باشند و امکان جمع آوری و عرضه تناژ بالا را داریم.

توزیع مستقیم عناب تازه

در صورتی که به دنبال مرکز توزیع مستقیم عناب تازه در فصل مناسب این محصول هستید، مجموعه آرین این امکان را میسر نموده است که به صورت اینترنتی و در کمترین زمان می توانید انواع کیفیت های مختلف از بهترین عناب بیرجند را در سرتاسر بازار جهانی و بازار ایران در اختیار داشته باشید.

قیمت بی واسطه ی این محصول در فصل برداشت آن از مشخصه های اصلی عناب ما بوده و کیفیت را در کنار تنوع خوب محصولی به مشتریانمان ارائه می نمائیم.

می توانید متناسب با بازار هدفی که قصد دارید به آن صادرات داشته باشید و فرآوری خاصی که قرار است انجام شود تنوع مختلفی از این میوه خشک را داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 3 =