توزیع میوه خشک توت

توزیع میوه خشک توت طرقبه به صورت تناژ

میوه خشک توت طرقبه از کیفیتی بسیار عالی برخوردار است و بنابراین توزیع عمده آن به صورت تناژ و عمده جهت فروش داخلی و صادرات مورد توجه می باشد.

توت محصولی بسیار خوشمزه و شیرین است که مورد توجه گروه های مختلف سنی بوده و در مناطق مختلفی از ایران تولید می شود.

اما یکی از بهترین ارقام توت خشک که با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و حتی متقاضیان خارجی نیز دارد، توت خشک طرقبه است.

بنابراین توزیع میوه خشک توت این منطقه از طریق فعالان مربوطه می تواند با سود فروش خوبی برخوردار باشد.

توزیع میوه خشک توت طرقبه اعلا

لازم به ذکر است که طرقبه شهری ییلاقی نزدیک به مشهد است که آب و هوای بسیار خوبی داشته و مستعد پرورش توت سفید با بهترین کیفیت است.

کاملاً واضح است که مشهد به عنوان شهری شناخته شده چه در زمینه ی زیارتی – مذهبی و چه به لحاظ توریستی، از ظرفیت بسیار بالایی برای توزیع میوه خشک توت برخوردار است.

همان طور که می دانید توت میوه ای بسیار حساس بوده و بنابراین طبیعی است که فرآیند خشک کردن آن به سادگی بسیاری از انواع دیگر میوه جات نبوده و همین امر انتخاب مرکز فروش مناسب این محصول را نیازمند دقت بیشتری می کند.

ضمن این که بر خلاف سایر انواع میوه خشک که امروزه علاوه بر شیوه های سنتی مرسوم، از شرایط بسیار خوبی برای خشک شدن به شیوه ی صنعتی برخوردارند، توت خشک در بهترین کیفیت را تنها می توان از طریق شیوه های سنتی خشک کرد.

امری که همچنان در شهر طرقبه با دقت بسیار خوبی انجام شده و می توان گفت یکی از بهترین و شاید بهترین توت خشک تولید شده در ایران مربوط به همین شهر است.

زمان ارائه ی محصول جدید به بازار از تیر ماه به بعد آغاز شده و بنابراین بهترین زمان برای سفارش خرید، همین زمان خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =