توزیع میوه خشک توت فرنگی

توزیع میوه خشک توت فرنگی اسلایس آجیلی – دمنوشی

توزیع میوه خشک توت فرنگی اسلایس آجیلی – دمنوشی تنوع بسیار خوبی در بازار خشکبار و البته تهیه ی پک های دمنوشی ایجاد نموده است.

توت فرنگی میوه ای با مزه ی ترش و شیرین است که شاید بتوان گفت بیش از مصرف تازه ی آن، محصولات فرآوری شده از این میوه، بسیار قابل توجه اند.

بنابراین افرادی که اقدام به عرضه ی محصولات فرآوری از توت فرنگی می نمایند، می توانند بازارهای فروش خوبی تجربه کنند.

اما یکی از بهترین بازارهای هدف برای توت فرنگی، توزیع توت فرنگی خشک است.

به عبارت دیگر مانند بسیاری از انواع میوه های تازه، این محصول نیز قابلیت بسیار خوبی برای خشک شدن با کیفیت بالا و استفاده در صنایع مختلف تبدیلی و فرآوری دارد.

توزیع میوه خشک توت فرنگی صنعتی

در واقع توزیع توت فرنگی خشک به عنوان محصولی لوکس به بازار آجیل و خشکبار محدود نشده و برای فرآوری و تولید محصولات مختلف از جمله دمنوش ها مناسب می باشند.

نکته ای ویژه ای که در خصوص توزیع توت فرنگی خشک برای موارد دمنوشی وجود دارد؛ توجه به استقبال رو به افزایش افراد جامعه به استفاده از انواع دمنوش های گیاهی و میوه ای است.

طبیعتاً طعم خاص و متفاوت توت فرنگی می تواند برای بسیاری از افراد خوشایند باشد و بنابراین شاهد هستیم که در کنار پک های مختلف دمنوشی از میوه خشک های وارداتی چون میوه خشک بلوبری، کرنبری و میوه خشک گوجی بری، توزیع توت فرنگی خشک نیز جایگاه خاص خود را داشته و مورد سفارش شرکت های مربوطه قرار گرفته است.

رایج ترین شکل تولید توت فرنگی خشک در کشور، روش اسلایس شده است که در آن برگه هایی نازک و با ضخامت کم از توت فرنگی به دست می آید که می تواند همراه با آجیل و یا موارد مذکور استفاده شود.

این محصول صنعتی را می توانید از مجموعه های فعال اینترنتی از جمله مجموعه بازرگانی آرین خریداری نموده و از شرایط خرید عمده با بهترین شرایط ممکن قیمتی و کیفیتی بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − نه =