توزیع کشمش مویز افغان

توزیع کشمش مویز افغان درجه یک با بهترین قیمت

توزیع کشمش مویز افغان درجه یک و با بهترین کیفیت و قیمت زمانی میسر است که امکان عرضه مستقیم و بدون واسطه برای فروش در بازار فراهم باشد و برای این منظور اینترنت انتخابی ایده آل خواهد بود.

کشمش از جمله خشکباری است که از سالیان بسیار دراز همواره مورد استفاده ی افراد مختلف جامعه بوده و در کنار مصارف میان وعده ای، برای تهیه ی غذا نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

اما علاوه بر این محصول که خود دارای ارقام متنوعی بوده و به لحاظ رنگ، طعم و درشتی و کیفیت شامل ارقام مختلفی می شود، نوع خاصی از کشمش نیز وجود دارد که تحت عنوان مویز شناخته می شود.

این محصول در واقع از انگور خاصی تحت عنوان انگور شاهانی تهیه می شود و بهترین ارقامی که در بازار ایران می توان یافت، به مویزی های وارداتی خصوصاً ازبک اختصاص یافته است.

درشتی و کیفیت بالا از مشخصه های مویز ازبک درجه یک است.

توزیع کشمش مویز افغان عمده

اما واردات و توزیع کشمش مویز در بازار ایران، علاوه بر رقم باکیفیت ازبک، شامل ارقام افغان نیز می شود.

این محصولات اگر چه در مقایسه با مویز ازبک در جایگاه پایین تری قرار می گیرند، اما همچنان در مقایسه با مویز ایرانی موقعیتی مناسب دارند.

این امر به ویژه در سال هایی که امکان واردات و توزیع مویز ازبک کاهش می یابد، انتخاب خوبی جهت فروش کشمش مویز خواهد بود.

نکته ای که در مورد توزیع کشمش مویز افغان با توجه به وارداتی بودن آن نیازمند توجه است، بحث سلامت محصول و دریافت کیفیتی متناسب با قیمت است.

در واقع ممکن است یک فروشنده این محصول را با قیمتی پایین اما کیفیت پایین عرضه نماید.

چرا که به راحتی می توان بارهای کهنه و جدید، ریز و درشت و با کیفیت های مختلف را در یک بار مخلوط کرده و قیمتی متناسب با آن چه مشتری می خواهد به وی ارائه داد.

به ویژه آن که همواره تشخیص کیفیت بار و عدم یکدست بودن آن برای مشتریان مختلف به راحتی امکان پذیر نبوده و تجربه و تخصص خود را می طلبد.

بنابراین در تهیه کشمش مویز افغان بایستی از منبع خرید اطمینان کافی داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =