توسعه بازار زرشک ایران در اروپا

بازار زرشک ایران در اروپا چگونه است؟ برای توسعه فروش این محصول و صادرات کالای ایرانی باید چه تمهیداتی را در نظر بگیریم؟ آیا می توان تنها با اتکا بر تولید محصول باکیفیت ادعا کرد که ما تا آخر در بازار می مانیم؟

بیایید تا با هم سفری در تاریخ داشته باشیم، به چندین سال قبل برویم، برویم به زمان قبل انقلاب که تولید محصولات کشاورزی محدود بود، در آن زمان آیا بازار های جهانی محصولی به نام زرشک را می شناختند؟ اگر جواب بله است، چه تعداد بازار؟

دقیقا درست حدس زدید، شاید تعداد بازار هایی که این محصول ایرانی را می شناختند به تعداد انگشتان یک دست نبودند.

اما اکنون می بنیم که زرشک ایران به چندین کشور دنیا صادر شده و مشتریان خوبی دارد.

در طی این سال ها تجار ایرانی با مسافرت به کشور های اروپایی و بررسی بازار این کشور توانسته اند انواع زرشک ایرانی را به مشتریان در سراسر دنیا معرفی کنند و آن ها با چشیدن طعم این محصول و توصیه به یکدیگر قطعا برای خرید زرشک از کشورمان برنامه ریزی کرده اند.

ما طی این چند سال توانسته ایم با بازار یابی، بازار پردازی و تولید محصولات درجه یک بازار های جهانی خاصی را در دست بگیریم و نیاز است تا با نوآوری در تولید محصولات و همچنین نحوه ارائه محصولات متد های جدیدی را برای این مهم امتحان کنیم.

و اما بازار زرشک ایران در اروپا….

اروپا به عنوان یکی از شاخص ترین بازار های فروش زرشک ایران بوده و قطعا مشتریان اروپایی با توجه به شناخت خوبی که از زرشک کشورمان دارند، توانسته اند بهترین محصول را انتخاب کنند.

بازار کشور های آلمان، فرانسه، ایتالیا و … به عنوان مستعد ترین بازار ها برای انواع زرشک کشورمان بوده و بازار های کشور های حوزه بالکان و نروژ و… توفیق چندانی برای فروش زرشک وجود ندارد.

برای بررسی بیش از پیش بازار فروش زرشک ایران با بخش فروش آرین در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 9 =