توفیق مارک زعفران ایرانی در بازار جهانی

مارک زعفران ایرانی را چگونه می توان در بازار جهانی جا انداخت؟ آیا برند های کشورمان در این حوزه توفیق کسب کرده اند یا نیاز به کار بیشتر داریم؟

ما در این مقاله قصد نداریم تا در مورد ابعاد بازاریابی و برند سازی در بازار جهانی صحبت کنیم چرا که موضوع مقاله ما این نیست، اما بهتر است اندکی در مورد تجربیات خود در مورد فروش زعفران با مارک ایرانی با شما صحبت خواهیم کرد.

همان طور که می دانید ایران بزرگ ترین تولیدکننده و صادرکننده زعفران در دنیا بوده و در حال حاضر کشوری توان رقابت ما را در زمینه تولید ندارد.

اما همه ما نام اسپانیا را در زمینه برند های معتبر زعفران شنیده ایم و می دانیم که این کشور اقدامات گسترده ای را در حوزه برند سازی زعفران انجام داده است.

همان بس بدانید که کشور ما اگر چه در تولید زعفران مقام اول را دارد، اما در ارز آوری از این محصول رتبه 17 را داراست و این بدان معنی است که ما هنوز راه زیادی را برای برند کردن محصولات ایرانی در پیش روی خود داریم.

مارک زعفران ایرانی در بازار جهانی

برای جا انداختن مارک زعفران ایرانی در بازار های جهانی ما نیاز داریم تا صادرات زعفران ایرانی را در دستور کار خود قرار دهیم اما این بار شیوه کار خود را از صادرات فله به صادرات بسته بندی تغییر دهیم.

برای توفیق در بازار جهانی می بایست صادرکنندگان ما با نیاز سنجی درست مشتریان و انتخاب بهترین محصولات برای آنان بتوانند زمینه را برای تجارت هر چه بیشتر زعفران فراهم آورند.

شما نیز اگر به دنبال آن هستید تا مارک زعفران ایرانی را در بازار جهانی زعفران کار کنید، حتما نیاز است تا با مشاوران مرکز خشکبار آرین به گفتگو پرداخته و با تبادل تجربیات بتوانید بهترین نتیجه را از کار خود بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =