تولیدکننده میوه خشک پروسسی

تولیدکننده میوه خشک پروسسی حبه ای ایرانی

تولیدکننده میوه خشک پروسسی حبه ای ایرانی، انواع سیب، کیوی، هلو، شلیل، قیسی، آلو، ارائه قیمت و کیفیت مناسب بازار را در آرین میسر نموده است.

در بازار داخل با توجه به اینکه میوه خشک های حبه شده از مشتریان بالایی برخوردار بوده است این میوه خشک ها جز محصولات خشکبار وارداتی به کشورمان وارد می شد و شاهد بودیم که انواع آناناس حبه ای، پاپایا، پوملو، نارگیل، انبه، طالبی و …. به صورت حبه شده راهی بازار ایران می شدند و این محصولات در کنار انواع خشکبارها و آجیل های ایرانی قرار می گرفتند و حتی در صنایع مختلف تولیدی استفاده می شدند.

در بین محصولات وارداتی حبه ای برخی به صورت تک محصولی و جدا ارائه می شدند مانند آناناس حبه ای چهاررنگ که به شدت مشتری پسند بود و هم در مخلوط های استوایی و هم به صورت تک محصولی ارائه می شود.

با توجه به استقبال گسترده از محصولات حبه شده و استقبال مشتریان از محصولات جدید در حوزه خشکبار، تولیدکنندگان میوه خشک در بازار ایران به سمت تولید محصولات میوه خشک حبه ای جدید رفتند که از مواد اولیه موجود در کشورمان تهیه و تولید می شد و خوشبختانه با انجام آزمون و خطا توانستند به کیفیت و مزه مطلوب در این نمونه ها دست یابند.

از این محصولات به عنوان میوه خشک حبه ای پروسسی نام برده می شود و در سالهای اولیه امکان تولید چند محصول خاص مانند آلو، قیصی، سیب و … وجود داشت ولی با تکیه بر تجربه تولید، خوشبختانه در سالهای اخییر امکان تولید بیشترین تنوع محصولی در این حوزه میسر شده است و توانسته ایم بهترین کیفیت و بیشترین تنوع محصولی را به عنوان تولیدکننده میوه خشک پروسسی راهی بازار ایران نماییم.

در حال حاضر انواع سیب در رنگهای سبز، نارنجی، زرد، هلو، شلیل، قیسی، آلو، موز، انبه، کیوی و … در بهترین کیفیت راهی بازار می شود و این محصولات بدون افزودنی و با خود محصول میوه خشک بوده و از نظر سلامت محصول بسیار مطلوب و مشتری پسند می باشد و هم به صورت تک محصولی، هم به صورت مخلوط در کنار انواع آجبل و خشکبارها قرار می گیرد و می توانید بیشترین تنوع محصولی را در مجموعه ما با قیمت بی واسطه داشته باشید.

تولید کننده میوه خشک پروسسی ایرانی

ما به عنوان تولیدکننده میوه خشک پروسسی ایرانی، امکان ارائه تنوع محصولی عالی از انواع میوه خشک حبه ای ایرانی را داریم و با توجه به درخواست مشتریان، امکان ارائه انواع میوه خشک های درخواستی مشتریان را نیز داریم.

به عنوان مثال با توجه به اینکه این محصولات به صورت حبه ای می باشند در انواع کیک و شیرینی قابل استفاده می باشد و خوشبختانه تست این محصولات در انواع صنایع غذایی با موفقیت انجام شده است و می توانید بهترین تنوع محصولی در این حوزه را در مجموعه ما داشته باشید.

محصولات ارائه شده با رطوبت مطلوب ارائه می گردد و امکان تولید با رطوبت بیشتر و یا کمتر متناسب با درخواست مشتریان نیز قابل ارائه می باشد.

به عنوان مثال در تولید شکلات های مغزدار میوه ای از این محصولات استفاده می شود که کارخانه ی تولیدی محصولات را با رطوبت بسیار پائین درخواست نموده و این محصولات با رطوبت پائین تر در صنایع شکلات سازی تست شده است و با موفقیت مطلوبی همراه بوده است.

استفاده از این محصولات در موارد مختلف در سالهای اخیر تجربه ی خوبی را در مجموعه ما به همراه داشته است و در زیر به مواردی که می توانید از این حبه های پروسسی استفاده نمائید اشاره کوتاهی می شود و امکان آشنایی بیشتر با این محصولات میسر شده است.

موارد استفاده از میوه خشک پروسسی

به عنوان تولیدکننده میوه خشک پروسسی ایرانی با حجم بالای مشتریان در حوزه های تولیدی روبرو هستیم.

علاوه بر استفاده از این محصول به صورت مخلوط حبه در حوزه خشکبار و در کنار انواع میوه خشک حبه تایلندی به عنوان مخلوط های متنوع در انواع کیک و شکلات نیز می توانید از این محصولات بهره مند شوید.

انواع شکلات مغزدار میوه ای با طعمهای مختلف را می توانید با استفاده از میوه های پروسسی داشته باشید و با ارائه محصول با رطوبت بسیار پائین تر این امکان میسر شده است که بتوانید در مغز انواع شکلات ها، طعمهای میوه ای را داشته باشید که در بازارهای صادراتی، گزینه ی بسیار مطلوبی می باشد.

از طرفی صنایع کیک و شکلات سازی در کشورمان وارد مرحله بسیار مطلوبی شده است و ارائه محصولات جدید و طعمهای نو به شدت توسط مشتریان استقبال می شود و می توانید محصول درخواستی خودرا به صورت حبه شده متناسب با میوه ای که مشتری پسند می باشد انتخاب نموده و بالاترین کیفیت تولیدی از این محصولات را با رطوبت مطلوب در اختیار داشته باشید.

در بیشتر موارد، مشتریان از نمونه های موجود دریافت نموده و بعد از تست نمونه ها، کیفیت و محصول موردنظر خودرا سفارش می دهند و البته امکان تولید محصولات جدید و سفارشی نیز وجود دارد و می توانید بیشترین تنوع محصولی را در اختیار داشته باشید.

از نظر قیمتی نیز این محصولات پائین تر از انواع میوه خشک تایلندی بوده و با قرار دادن این محصولات در کنار هم امکان ارائه قیمت متناسب تر در حوزه خشکبار وجود دارد.

در صنایع لواشک و ترشک سازی که به شدت قیمت محصول برای مشتریان در درجه اهمیت و اولویت می باشد شاهد بوده ایم که امکان مطلوبی برای استفاده از این میوه خشک های حبه ای پروسسی به وجود آمده است.

به عنوان مثال با توجه به قیمت بالای آناناس رنگی چهاررنگ تایلندی، محصول میوه خشک سیب پروسسی سبز، زرد و نارنجی امتحان شد که مورد توجه و استقبال مشتری قرار گرفت و جایگزین بسیار مطلوبی بود که از نظر قیمت و کیفیت می تواند گزینه ی مطلوبی برای جایگزینی و تولید محصولات خاص در این حوزه باشد.

با توجه به اینکه در صنایعی مانند کیک و شکلات سازی استفاده از محصولات ایرانی باکیفیت می تواند کمک بزرگی در جهت ارائه قیمت مطلوب تر باشد این امکان در مجموعه ما میسر شده است که بتوانید از یک تنوع خوب محصولی در کنار یک قیمت مطلوب در جهت تولید بهتر و متنوع تر محصولات جدید و نو بهره مند شوید و در این مسیر مجموعه آرین سعی نموده است که با ارائه قیمت های دست اول به رضایت مندی مشتریان خود دست یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات می توانید مقاله زیر را نیز مطالعه کنید:

میوه خشک پروسسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 13 =