تولید میوه خشک حبه پروسسی ایرانی زردآلو

تولید میوه خشک حبه پروسسی ایرانی با طعم های متنوع و آشنا مانند زردآلو، آلو و … در جهت ایجاد طعمهای جدید و آشنا در حوزه خشکبار انجام می شود.

خشکبار در ایران به شدت مورد توجه می باشد و فروش خشکبار فله در ایران قدمتی بسیار دارد و هر روز نیز شاهد افزایش تولید و ایجاد تنوع های جدید در حوزه خشکبار و میوه خشک ها می باشیم و حتی با افزایش واردات شاهد هستیم که تنوع گسترده ای در خشکبارها ایجاد شده است و در حوزه میوه خشک شاهد هستیم که با واردات از تایلندی گزینه هایی مانند میوه خشک حبه ای نیز به حوزه خشکبار وارد شده است.

تولیدکنندگان داخلی نیز در چند سال اخیر قدمهای خوبی برای تولید نمونه های جدید و موفق برداشته اند و در مورد میوه خشک شاهد تولید میوه خشک حبه و اسلایس می باشیم و در چند سال گزینه حبه پروسسی نیز به تولیدات داخلی اضافه شده است که در مجموعه آرین سعی نموده ایم بهترین کیفیت از این محصولات را وارد بازار تقاضا نمائیم و طعم های حبه پروسسی ایرانی زردآلو، آلو و کیوی از محصولات بسیار پرفروش می باشد.

تولید میوه خشک حبه پروسسی

تولید میوه خشک حبه پروسسی و فروش میوه خشک آلو پروسسی تنوع خوبی را در حوزه میوه خشک ایجاد نموده است و این طعم جدید که طعمی آشنا و قدیمی با ظاهری جدید و مشتری پسند می باشد توانسته است بازار مناسبی را در شهرهای مختلف ایران داشته باشد و به شدت از این محصولات استقبال می شود و دو طعم زردآلو و آلو با توجه به طعم های آشنا و متناسب با ذائقه ایرانیان بسیار پرفروش بوده و محصول حبه کیوی نیز به دلیل طعم و خواص کاربردی آن از استقبال مناسب داخلی بهره مند می باشد.

امکان تولید محصولات خاص به صورت پروسسی توسط مچموعه وجود داشته و می توانید در حوزه فرآوری میوه با مجموعه ما همکاری داشته باشید و با ما همراه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =