تولید میوه خشک شده ارزان قیمت اسلایس

تولید میوه خشک شده ارزان قیمت اسلایس با تولید به صورت فله و بسته بندی می تواند یک بازار مناسب داخلی و بازار مناسب خارجی را به همراه داشته باشد.

در تولید میوه خشک شده تنوع خوب محصولی وجود دارد و انواع میوه خشک صنعتی اسلایس به صورت های مختلف و با کیفیت های متفاوت ارائه می شود و برش های این اسلایس ها متفاوت می باشد و از این رو امکان ارائه میوه خشک شده ارزان در بازار ایران وجود دارد.

در شهرهای مختلف مشتریان به دنبال قیمت های مختلفی از این خشکبار میوه می باشند و برخی بر روی کیفیت محصول تمرکز می نمایند و قیمت را در اولویت دوم قرار می دهند و در برخی از شهرها و در برخی از مشتریان نیز قیمت در اولویت خرید قرار می گیرد.

میوه خشک شده ارزان قیمت

هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی امکان ارزان میوه خشک شده ارزان وجود دارد که این برمی گردد به متنوع بودن محصولات تولیدی در این حوزه که کیفیت های مختلفی را رقم می زنند.

برخی از تولیدکنندگان با تولید محصولات خاص و به عبارتی با خشک نمودن میوه ای که در منطقه تولید قرار دارد تک محصولی اقدام به تولید می نمایند و یا با توجه به وجود مواد اولیه دو یا سه میوه را خشک می نمایند و با همکاری بین این تولیدکنندگان می توانیم بالانس مناسب قیمت را به وجود آوریم.

با جمع آوری محصولات مختلف در یک منطقه و ایجاد تنوع محصولی سعی نموده ایم در کنار تنوع محصولی به ارائه میوه خشک شده ارزان پرداخته و در مقوله فله فروشی این امکان به وجود آمده است و برای بالانس قیمت در بسته بندی باید به سراغ میوه خشک درسته نیز برویم که به وقور در ایران وجود دارد.

در جهت صادرات با قیمت ارزان امکان تولید و ترکیب انواع میوه خشک درسته و اسلایس وجود دارد که هم به صورت فله و هم بسته بندی ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 3 =