خریداران مغز پسته احمد آقایی آب خندان

خریداران مغز پسته احمد آقایی آب خندان ارقام متنوعی را سفارش می دهند و علاوه بر مصرف کنندگان داخلی، حجم قابل توجهی نیز در حوزه ی صادرات و تجارت خارجی درخواست خود را اعلام می کنند.

مغز پسته به دلیل کاربردهای گسترده در صنایع غذایی همواره توسط خریداران مختلف سفارش داده می شود.

اما خریداران مغز پسته چه کسانی هستند؟

همان طور که می دانید انواع مغز پسته، در تهیه ی انواع کیک، بستنی، شکلات، شیرینی و بسیاری از صنایع غذایی دیگر کاربرد دارد.

اما در عین حال برای مصارف آجیل و در واقع فروش مستقیم نیز بسیار مورد استفاده است؛ به ویژه اگر به صورت مخلوطی از دیگر آجیل و خشکبار به فروش رسد.

در واقع مصرف میان وعده ای و مستقیم مغز پسته و همچنین استفاده در صنایع تبدیلی و فرآوری از جمله مهمترین کاربردهای مغز پسته بوده و بنابراین خریداران مغز پسته تعداد قابل توجهی هستند.

از طرفی این خریدارن محدود به داخل کشور نمی باشند و انواع پسته ایرانی و مغز تولید شده، متقاضیان جهانی بسیار خوبی دارد.

خریداران مغز پسته در ارقام معمولی و سبز

مغز پسته احمد آقایی آب خندان، اکبری، کله قوچی و فندقی انواع پسته های معمولی را تشکیل می دهند.

اما علاوه بر این، بخش مهمی از خریداران مغز پسته نیز مشتریان مغز پسته سبز هستند.

همان طور که می دانید مغز پسته سبز به ویژه در نوع مغز پسته کالک یا دو پوست برای صنایع شیرینی پزی کشورهایی چون ایتالیا که در این صنعت، جایگاه فوق العاده ای دارند، بسیار پرطرفدار است و همه ساله بیشترین حجم صادرات مغز پسته سبز دو پوست به کشورهایی چون ایتالیا انجام می گیرد.

اما علاوه بر این، مغز پسته کوهی نیز خریداران خوبی دارد.

پسته کوهی بنه و پسته وحشی سرخس دو گونه ی پسته های وحشی و غیر باغی ایران را تشکیل می دهند که در این میان مغز پسته وحشی سرخس یک محصول خاص صادراتی بوده و از رو خریداران مغز پسته سرخس نیز همه ساله این محصول را سفارش می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 4 =