خریدار بهترین پسته کله قوچی آجیلی فله ای

پسته کله قوچی آجیلی فله ای خریدار زیادی دارد چرا که این رقم یکی از بهترین پسته ها در بازار می باشد که استفاده از روش های مختلف تفت دادن و طعم دار کردن، آن را به یکی از اجزای اصلی آجیل ایرانی تبدیل کرده است.

شاید بتوان گفت در میان چهار مغز معروف که بادام، پسته، فندق و گردو هستند، این پسته ایرانی است که محبوب ترین بوده و کاربردهای زیادی از آن را در مصارف خانگی، شیرینی پزی و صنایع مختلف غذایی شاهد هستیم.

اما یکی از مهمترین مصارف پسته، برای تهیه ی آجیل است؛ یکی از تنقلاتی که به ویژه در ایام عید نوروز عضو جدانشدنی در محافل و مهمانی هاست.

فروش پسته کله قوچی آجیلی

اما با توجه به این که ارقام مختلفی از پسته در ایران کشت می شود، بنابراین برای تهیه ی آجیل، گزینه های مختلفی وجود خواهد داشت.

  • اکبری
  • کله قوچی
  • احمد آقایی
  • فندقی

به طور کلی این چهار دسته، ارقام تجاری و مهم پسته ایرانی را تشکیل می دهند که برای مصارف آجیلی دو رقم اول جایگاه ویژه و مهمی دارد.

بنابراین خریدار پسته کله قوچی آجیلی و اکبری فراوان بوده و بخش قابل توجهی از محصول برداشت شده در هر سال به این بخش اختصاص می یابد.

اما همان طور که می دانید و آن چه مرسوم است، تفت دادن پسته ها و دیگر اجزای آجیل برای مصرف است؛  نکته ای که باعث شده پسته خام چندان برای آجیل محبوب نباشد.

طبیعتاً مانند پسته اکبری، برای تفت دادن و طعم دار کردن پسته کله قوچی آجیلی نیز راه های مختلفی چون شور کردن، تفت زعفرانی و تفت اروپایی وجود دارد.

در این میان تفت اروپایی به عنوان یک شیوه ی جدید در تفت دادن پسته، طعمی عالی به پسته کله قوچی آجیلی می دهد.

بنابراین یکی از بهترین پیشنهاداتی که برای فروش و صادرات پسته کله قوچی آجیلی به بازرگانان و تجار خارجی می توان داد، پسته تفت اروپایی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =