خریدار زرشک خشک جنگلی فله ای

زرشک خشک جنگلی خواص بسیاری دارد و بنابراین خریدار فله ای محصولات دارویی، این محصول را نیز برای فروش عمده و تجارت، تهیه می کند.

از دیرباز استفاده از گیاهان و میوه های وحشی و جنگلی در درمان بسیاری از بیماری ها متداول بوده و امروزه با پیشرفت علم و دانش و آگاهی بیشتر در مورد خواص دارویی آن ها، ارزش تجاری بیشتری پیدا کرده اند.

یکی از محصولات جنگلی که دارای خواص بسیار متعددی می باشد و سابقه ی استفاده از آن بسیار طولانی است، زرشک جنگلی است.

قیمت زرشک خشک جنگلی

زرشک جنگلی با دارا بودن خواص بسیار زیاد و به دلیل نحوه ی رشد و تولید آن که به صورت ارگانیک و وحشی می باشد، محصولی عالی برای خریدار عمده محصولات دارویی محسوب می شود.

همان طور که می دانید زرشک خشک جنگلی در مناطق کوهستانی و مناطق مرطوب می روید و علاوه بر خراسان جنوبی که مرکز اصلی تولید انواع زرشک باغی، یعنی دانه اناری و زرشک پفکی است، می توان در نقاطی مانند شمال کشور و یا غرب کشور نیز زرشک جنگلی را یافت.

اما زرشک خشک جنگلی به دلیل روش کشت و عمل آمدن آن کاملاً ارگانیک است و بنابراین قیمت این محصول نیز به طور کلی بالا می باشد.

زرشک خشک جنگلی همچنین برای صادرات نیز یک محصول ایده آل محسوب می شود و در صورت اخذ مجوزهای صادراتی مربوطه و با تأمین میزان مورد نیاز از این محصول توسط خریدار عمده، می توان سود بسیار خوبی از صادرات این محصول دارویی ارگانیک به دست آورد.

البته با در نظر داشتن این که بسیاری از محصولات بسته بندی شده برای کشور ارزآوری اقتصادی بیشتری دارند، بنابراین خریدار عمده زرشک خشک جنگلی نیز با عنایت به این موضوع، می تواند با بسته بندی و افزایش کیفیت و ارزش افزوده ی محصول، سود بیشتری از صادرات زرشک جنگلی به دست آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =