خریدار عمده انواع پسته وحشی بنه صادراتی

پسته وحشی بنه که با بازار خریدار مناسبی در بازار صادراتی به صورت انواع عمده روبرو می باشد باید به صورت مستقیم بتواند رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نماید.

در انواع محصولات خاصی که در حوزه خشکبار داریم نمونه پسته وحشی بنه که به صورت محلی جمع آوری می شود در بازار صادرات پسته ایرانی می تواند گزینه مناسب برای بازارهای خاص باشد.

این محصول که از خواص دارویی و درمانی بسیار مطلوبی برخوردار می باشد در شهرهایی که جمع آوری می شود به صورت محلی مورد استفاده بوده و در کل کشور به عنوان یک محصول با خواص دارویی و درمانی جای خود را پیدا نموده است.

خریدار عمده انواع پسته وحشی بنه با تکیه بر خواص دارویی و درمانی این محصول، آن را فرآوری نموده و به صورت روغن از مشتریان مطلوبی در بازار جهانی بهره مند می باشد ولی ما با دارا بودن حجم مطلوب در این محصول چه کرده ایم؟

هنوز به عنوان دارنده حجم بالایی از این محصول، شاهد یک مدیریت درست در جمع آوری آن نیستیم و افراد مختلفی در ایران کار جمع آوری و تهیه آن را انجام می دهند.

روی این محصول که می تواند صادرات مناسبی را در کنار تولید درست متوجه ما نماید برنامه ریزی مدیریتی در تولید و صادرات صورت نگرفته و در ایران بسیاری از افراد اصلا شناختی نسبت به آن نداشته و حتی اسم پسته وحشی بنه را نشنیده اند.

گاه کسانی که خودشان ارائه دهنده آجیل و خشکبار در ایران هستند نسبت به پسته وحشی بنه آشنایی نداشته و از خواص آن هیچ اطلاعی ندارند.

پسته وحشی بنه صادراتی

شناساندن پسته وحشی بنه به بازار خریدار عمده این محصول باید توسط سایت ها و فروشگاه های اینترنتی با ارائه مطالب جامع کامل در مورد این محصول انجام شود و باید بتوانیم با تکیه بر خواص آن به جذب بازارهای مطلوب بپردازیم.

در حال حاضر این سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هستند که می توانند بهترین معرفی را از محصول پسته وحشی بنه داشته باشند و با توجه به ابزار کمی که برای تبلیغات در بازار جهانی داریم اینترنت می تواند بهترین گزینه باشد.

با تکیه بر سایت های اینترنتی، فروشگاه های آنلاین، سایت های مرجع و … می توانیم روی معرفی بهتر پسته وحشی بنه تمرکز نمائیم و باید با تکیه بر خواص آن و ویژگیهای منحصر به فرد آن هم در تولید و هم در صادرات آن مدیریتی عمل نمائیم.

در حال حاضر کشور عراق که در همسایگی ما قرار دارد از مشتریان اصلی این محصول بوده و با تکیه بر خواصی که پسته وحشی بنه دارد تجار عراقی بسیار از آن استقبال می نمایند و شاهد فرآوری آن نیز هستیم.

صادرات پسته وحشی بنه به صورت فله نیاز به جمع آوری آن در منطقه دارد و اگر در این حوزه بخواهیم صادراتی موفق را داشته باشیم باید روی فرآوری پسته وحشی بنه تمرکز نمائیم.

محصول پسته وحشی بنه مانند پسته ایرانی نیست که تجربه مناسب برای صادرات در آن وجود داشته باشد و گاه خود صادرکننده نیز به درخواست مشتریان اقدام به خرید این محصول از ایران می نماید.

از این باید با تکیه بر سایت های فارسی و بیش از همه سایت های انگلیسی بتوانیم بازار مطلوب صادراتی را متوجه این محصول خاص نمائیم.

گاه در حوزه ای وقتی موفقیت حاصل نمی شود وقتی بازار خوابیده و در صادرات نمی توانیم موفقیت های بزرگی به دست آوریم باید به دنبال محصولات خاص رفته و تمرکزمان را روی محصولاتی قرار دهیم که تولیدکنده اصلی آن هستیم.

وقتی موفقیت به دست می آید که در این بازار پرنوسان روی تبلیغات و بازاریابی مدیریتی بتوانیم تمرکز نمائیم و در بین انواع محصولات خاصی که در ایران داریم مانند پسته ارگانیک روی پسته وحشی بنه نیز به عنوان محصول صادراتی تمرکز نمائیم.

پسته وحشی بنه عمده

در هر صورت مجموعه آرین با توجه به درخواست مشتریان صادرات امکان تهیه این محصول را ایجاد نموده است و در جهت تأمین و رضایت مشتریان صادراتی خریدار این محصول در کیفیت های مختلف هستیم.

با دسترسی به مناطق مختلف جمع آوری پسته وحشی بنه می توانیم بالاترین حجم از این محصول را در کمترین زمان ممکن تأمین نمائیم و این مهم را با درنظر گرفتن ارائه یک محصول باکیفیت انجام می دهیم.

در بازار پرنوسان خشکبار با عدم انبار نمودن محصول و امکان ارائه به روز محصولات خشکبار در کمترین زمان ممکن در تمام طول سال می توانید یک بازار شناور و روان و بیش از با تکیه بر تجارت درست و مستقیم را در مجموعه گسترده آرین تجربه نمائید.

رضایت مشتریان ما در بازارهای مختلف این مهم را توجیه می نماید که ما در حوزه خشکبار می توانیم بهترین کیفیت و قیمت های مستقیم را تقدیم مشتریانمان نمائیم.

خشکبار، زرشک زعفران و بیش از همه محصولات خاصی مانند پسته  وحشی بنه، پسته ارگانیک و … را می توانید در ایران از مجموعه آرین دریافت نمائید و سعی نموده ایم به صورت مستقیم به ارائه محصولات خاص بپردازیم.

در صورتی که خریدار و یا فروشنده این حوزه می باشید با ما می توانید بهترین انتخاب را در بازار ایران داشته باشید و با تکیه بر آگاهی نسبت به محصولات خاص ایرانی سعی نموده ایم با فعال نمودن حوزه های صادرات آن قدمی رو به جلو برداریم.

حمایت گسترده از این محصول و حمایت همه جانبه از محصولات خاص ایرانی را با تکیه بر بازاریابی و تبلیغات اینترنتی این محصول در پیش گرفته ایم و سعی نموده ایم با تأمین بهترین کیفیت و ارائه بهترین قیمت، مجموعه فعال در این حوزه باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =