خریدار عمده اینترنتی زرشک سیاه جنگلی گیلان

زرشک سیاه جنگلی یک محصول ارگانیک و درجه یک است که در مناطق شمالی کشور از جمله گلستان، گیلان و… می روید، این کالا به دلیل خواص زیاد خریدار های اینترنتی مختلفی دارد.

همان طور که می دانید زرشک دارای انواع و ارقام مختلفی بوده و صادرات آن به مناطق مختلفی از دنیا صورت می گیرد.

از آن جایی که زرشک به دو نوع اصلی باغی و جنگلی تقسیم می شود، بیشتر مشتریان ترجیح می دهند تا زرشک ارگانیک جنگلی را انتخاب نمایند.

اما چرا؟

بر کسی پوشیده نیست که آثار سوء کود ها و سموم کشاورزی بر بدن انسان بسیار زیاد بوده و عامل بسیاری از بیماری های ماست.

طبیعتا برای تولید زرشک برخی از سموم و کود ها مورد استفاده قرار می گیرد که همان طور که گفته شد آثار سوئی را بر بدن دارند، اما زرشک هایی که به صورت ارگانیک در جنگل تولید می شوند نه تنها هیچ ضرری ندارند، بلکه می تواند برای سلامت انسان بسیار مفید باشد.

برخی از کارشناسان تغذیه معتقدند که زرشک سیاه جنگلی به دلیل داشتن برخی از عناصر و ویتامین ها خواص دارویی داشته و برای درمان بیماری ها مناسب است.

خریدار زرشک سیاه جنگلی

بازرگانی آرین به دلیل این که پخش اینترنتی انواع زرشک را در کشور دارد، انواع زرشک جنگلی را به صورت عمده و با قیمت مناسب از عزیزانی که این محصول را جمع آوری می کنند، خریداری می نماید.

جالب است بدانید که مجموعه ما تمامی انواع محصولات جنگلی که برای تجارت خارجی و داخلی نیاز است را خریداری نموده و در صورتی که مشتری برای خرید این محصول مراجعه کند به آن ها عرضه خواهد کرد.

خواهشمند است در صورتی که فروشنده عمده انواع زرشک سیاه جنگلی هستید، با مجموعه ما تماس داشته باشید تا مراتب همکاری بیشتر و همچنین صادرات این محصول را فراهم آوریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 20 =