خریدار توت خشک

خریدار عمده توت خشک رسمی – نقلی مشهد

خریدار عمده توت خشک در مشهد چه مجموعه ای است؟ آیا بازرگانی خشکبار آرین ارقام نقلی و رسمی را خریداری خواهد کرد؟ قیمت خرید چند است؟

هر ساله در فصل برداشت توت خشک بسیاری از تولیدکنندگان برای فروش محصول خود به تکاپو افتاده و به دنبال آن هستند تا جنس خود را هر چه زودتر به فروش رسانده و بتوانند گره های اقتصادی خود را بگشایند.

در این میان بسیاری از تجار حاضر در بازار اقدام به خرید محصولات این کشاورزان نموده و هر یک قیمت های مختلفی را برای محصولات آنان ارائه می دهند.

از مجموعه های فعال در زمینه خرید محصولات کشاورزان، مجموعه بازرگانی خشکبار آرین بوده که هر ساله در فصل برداشت اقدام به خرید توت خشک مورد نیاز خود از کشاورزان می نماید.

توت خشک لوکس آرین

اما در این میان کشاورزان زیادی با ما تماس می گیرند تا بتوانند محصول خود را به فروش رسانده و سوالات متعددی را از ما می پرسند.

ما در این مقاله می خواهیم به برخی از سوالات رایج شما در ارتباط با خرید و فروش توت خشک پاسخ گوییم.

1- مجموعه های فعال در زمینه خرید و فروش در کجا هستند؟

با توجه به آن که مشهد قطب فعال در حوزه خشکبار می باشد، بسیاری از شرکت های بزرگ صادرکننده و تجار فعال در بازار خریدار توت خشک شما هستند، در این بین مجموعه خشکبار آرین نیز فعال بوده و خریدار عمده توت خشک شماست.

2- آیا تمام ارقام توت خشک را خریداری می کنید؟

توجه داشته باشید، چه مجموعه ما چه هر خریدار دیگری توت خشکی را خریداری می کند که از ارزندگی کافی برخوردار باشد، مثلا برخی از کشاورزان به هوای آن که بتوانند از فروش توت خشک خود سود بیشتری بدست آورند اقدام به مخلوط نمودن توت های خود کرده و این موضوع می تواند به اعتماد طرفین لطمه وارد کند و نهایتا باعث مرجوعی کالای شما شود.

به عنوان مثال در سال قبل یکی از کشاورزان محترم اطراف مشهد از اعتماد مجموعه ما سوء استفاده نمود و ته برخی از کارتن های خود را توت درجه دو ریخته بود، این موضوع باعث مرجوعی کالای وی شد و در نهایت اعتماد از دست رفته باعث خواهد شد چه مجموعه ما چه دیگری سال آینده توت خشک وی را خریداری نکند، یا به صورت ویژه و با نرخ پایین تر خریداری انجام شود.

و اما نوع توت خشک …

توجه داشته باشید که خرید توت خشک هم در نمونه نقلی و هم در نمونه رسمی انجام شده و با توجه به حجم سفارشات میزان خرید مجموعه ما تعیین می شود.

قیمت گذاری چگونه صورت می گیرد؟

با توجه به آن که کشاورزان محترم از قشر زحمت کش جامعه بوده و تلاش زیادی را برای به ثمر نشستن محصولات خود می کنند، طبعا مجموعه آرین این زحمات را ارج نموده و سعی می کند حداقل قیمت های خود را از متوسط بازار بالاتر برده تا بتواند رضایت کسانی را که محصولات آنان را خریداری می کند را جلب نماید.

قیمت گذاری ارقام توت خشک ابتدا بر اساس نوع توت خشک بوده و همان طور که میدانید توت خشک نقلی ارزان تر بوده و توت خشک رسمی قیمت بالاتری دارد.

از سوی دیگر پارامتر هایی هم چون کیفیت رنگی، میزان درشتی و … نیز بر قیمت کالا موثر خواهد بود.

خریدار عمده توت خشک در خارج کشور

برخی از کشاورزانی که با ما تماس می گیرند، سعی دارند تا پای خود را از مرز های کشور فراتر گذاشته و به دنبال فروش محصول خود در خارج کشور هستند، این عزیزان بعضا اطلاع چندانی در مورد پروتکل های صادراتی نداشته و صرفا بر اساس شنیده های خود از بازار صادراتی تمایل دارند تا توت خشک خود را صادر نمایند.

ما به همین دلیل این بخش از مقاله را به این عزیزان اختصاص داده ایم.

برای انجام صادرات در مرحله اول لازم است تا شمایی که قصد صادرات دارید، مشتری در خارج کشور داشته باشید، اگر به این فکر می کنید که مجموعه ما مشتریان خود را به شما معرفی کند، باید بگوییم که اطلاعات مشتریان هر شرکت جزء اطلاعات ویژه و خصوصی بوده و امکان فاش شدن این اطلاعات وجود ندارد.

برای جلب نظر مشتریان در خارج کشور می بایست با حضور در نمایشگاه های خارجی و یا حضور فیزیکی در بازار هدف محصولات را معرفی کرده و مشتریانی برای خود کسب کنید.

هنگامی که مشتریان محصولات شما را تایید کردند، نوبت به صادرات و تهیه گواهی های صادراتی می رسد، در این مرحله می بایست محصول خود را در بسته بندی مناسب به گمرک تحویل داده و با طی مراحل قانونی به کمک ترخیص کار کالای خود را صادر کنید.

اما توجه داشته باشید، برخی از مشتریان خارجی تا زمانی که محصول به دست انان نرسد، اقدامی جهت پرداخت نخواهند داشت و به همین دلیل بسیاری از فعالین در همین مرحله متوقف می شوند.

همان طور که بیان شد، این چند سطر برای عزیزانی بود که قصد صادرات مستقیم محصول خود را به خارج کشور دارند …..

در نهایت به عنوان مطلب آخر این مقاله آخرین سوال کشاورزان را بیان می کنیم ….

چگونه به یک تاجر خریدار توت خشک اعتماد کنیم؟

با توجه به آن که در سال های گذشته کلاه برداری های فراوانی در بازار توت خشک صورت گرفته، اعتماد کار بسیار سختی شده است، در همین راستا اگر می خواهید محصول خود را به فروش برسانید، یا این کار را نقدی انجام دهید یا سعی کنید، زحمت یک ساله خود را به دست کسانی بسپارید که به آنان اعتماد دارید.

اگر مایل هستند که مقاله های متعددی در مورد قیمت انواع توت خشک مشهد بخوانید و اطلاعات بیشتری کسب کنید، مقاله زیر را مطالعه نمایید:

انواع توت خشک مشهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =