خریدار عمده زرشک زرشک کوهی اعلا فله ای

زرشک کوهی اعلا همواره یکی از محصولات مورد توجه بسیاری از مشتریان بوده که بازرگانی خشکبار آرین اعلام می دارد، خریدار عمده این محصول به صورت فله ای می باشد.

زرشک کوهی یکی از محصولاتی است که کاربرد های مختلفی داشته و می توان مشتریان مختلفی را برای این محصول متصور بوده، همان طور که می دانید این کالا به عنوان محصولی ارگانیک و درجه یک در کشور ما موجود بوده و طبعا از بازار صادراتی خوبی نیز برخوردار است.

همان طور که می دانید امروزه استفاده از محصولات ارگانیک در کشور های مختلف رشد زیادی داشته و قطعا زرشک کوهی ایران می تواند جایگاه بسیار خوبی را برای فروش در بازار داشته باشد.

متاسفانه نداشتن برنامه ای جامع برای مدیریت زرشک کوهی تولیدی در کشورمان باعث شده تا بیشتر حجم این زرشک روی درخت ها بنماند و توسط مردم محلی جمع آوری نگردد.

جالب است بدانید که خطه شمال ایران دارای جنگل های پهناوری برای تولید زرشک بوده که در صورت مدیریت درست و برنامه ریزی مدون می توان از ظرفیت های این زرشک مرغوب ایرانی استفاده نمود.

خریدار عمده زرشک کوهی اعلا

هنگامی که ما با محلی های مناطق مختلف برای جمع آوری زرشک کوهی صحبت می کنیم انان از نبود مرجعی مطمئن برای خرید زرشک کوهی صحبت می کنند که بیان می دارند که جمع آوری زرشک برای آنان توجیه اقتصادی زیادی ندارد.

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان عرضه کننده انواع محصولات در بازار صادراتی تصمیم گرفته تا با برنامه ریزی در زمینه فروش انواع زرشک کوهی اعلا این کالای خوب کشورمان را در بازار صادراتی به فروش برساند.

از این رو خریدار عمده زرشک بوده و به دنبال تامین کنندگان عمده این کالاست.

در صورتی که توان تامین این محصول را به صورت تناژ دارید با مجموعه ما در ارتباط باشید تا بهترین محصولات خود را به صورت عمده در اختیار شما قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 8 =