خریدار عمده عناب فرآوری شده خراسان جنوبی

عناب فرآوری شده خراسان جنوبی یکی از محصولاتی است که در کشور های خارجی مشتریان خوبی داشته و خریدار های عمده آن درخواست های متعدد خرید را برای ما ارسال می کنند.

عناب به عنوان یکی از بهترین محصولات خراسان جنوبی بوده و بسیاری از کشاورزان این منطقه از کشور از راه تولید و فروش عناب امرار معاش می کنند.

اما مساله که در چند وقت گذشته بازرگانی ما را به خود درگیر کرده است، این بوده که چگونه می توان عناب را فرآوری و در بازار های جهانی به فروش رساند.

این فکر ما از آن جایی جدی شد که خریدار های عمده مختلفی برای خرید فرآورده های عناب به بازرگانی ما مراجعه کردند.

با تحقیقات ما مشخص شد برخی مطالعات بر روی فرآوری عناب انجام شده اما با این حال هنوز در سطح گسترده اقتصادی کاری انجام نگرفته است.

خبر گزاری ایسنا اخیرا گزارشی را مبنی بر تولید آب مقطر عناب (با چنین مضمونی) منتشر کرد که بیان می داشت در خراسان جنوبی کارخانه ای با ظرفیت سه تن وجود دارد، اما ما در بررسی خود چنین چیزی را ندیدیم.

ما در این مقاله قصد داشتیم با ارائه مطالبی از وجود خریدار های عمده عناب فرآوری شده خراسان جنوبی بگوییم و این درخواست را داشته باشیم، اگر شما در این زمینه فعالیتی دارید، خواهشمند است تا با بخش فروش ما ارتباط بگیرید تا بتوانیم همکاری سازنده ای را شکل دهیم.

مزیت صادرات عناب فرآوری شده

یکی از بزرگ ترین مزیت های فروش عناب فرآوری شده این است که ما می توانیم این کالا را با ارزش افزوده چندین برابر در سطح بازار های جهانی به فروش برسانیم.

یکی از پیش پا افتاده ترین روش های فرآوری یک محصول، استفاده از بسته بندی برای فروش کالای مورد نظر است.

با یک محاسبه سر انگشتی می توان به این نتیجه رسید که بسته بندی سود بسیار بالایی دارد، حال شما تصور کنید اگر این فرآوری افزایش پیدا کند و به مراحل حرفه ای نزدیک گردد، چه اتفاقی خواهد افتاد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =