خریدار عمده عناب مرغوب آجیلی دارویی

خریدار عمده عناب کیست؟ آیا می توان تمامی محصولات خراسان جنوبی در زمینه انواع آجیلی – خرمایی – دارویی و… را به صورت کلی از کشاورزان خریداری کرد؟ آیا مرجعی برای نرخ گذاری این محصولات وجود دارد؟

با فرا رسیدن فصل برداشت عناب یکی از مهم ترین دغدغه هایی که کشاورزان در سر دارند این است که عناب خود را به کجا و چگونه عرضه کنند.

عناب همانند پسته و زعفران یا حتی زرشک نیست که به راحتی بتوان در هر جایی از کشور آن را فروخت و مشتریان خاص خود را دارد و توسط افراد خاصی به خارج کشور صادر می شود.

از این رو باید برای فروش عناب، خریدار های عمده این کالا را شناخت تا بتوان با هماهنگی قبل از برداشت محصول خود را به بهترین قیمت ممکن به آنان فروخت.

اما مساله ای که در این بحث جلب توجه می کند این است که مرجع قیمت گذاری خاصی برای عناب نبوده و خریدار های عمده سعی می کنند تا با خرید عناب با قیمت های ارزان تر سود خود را افزایش دهند.

خریدار عمده عناب مرغوب

بازرگانی آرین با توجه به مشکلات متعددی که در بازار عناب ایران وجود داشت، بر آن شد تا به عنوان خریدار عمده عناب در بازار ایفای نقش نماید.

خرید بازرگانی ما به این شکل است که با دریافت سفارش از مشتریان لیست تمامی کشاورزانی که به ما اعلام موجودی کرده اند را جستجو می نماییم و آن دسته از عزیزانی که محصولی مطابق با نیاز ما موجود داشته باشند را به عنوان اهداف خود برای خرید محصول قرار می دهیم.

پس از توافق برای خرید محصول، تمامی کالای آنان خریداری شده و به مصرف مشتریان می رسد.

در این روش ضمن خرید نقدی از کشاورز، مشتری نیز اطمینان دارد که محصولی که خریداری کرده به صورت مستقیم از تولیدکننده کالا بوده است.

تمامی انواع عناب آجیلی، دارویی و… در کیفیت مرغوب نیز به همین روش معامله می گردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − نه =