خریدار عمده مغز پسته باغی مناسب بازار جهانی

آیا آرین خریدار عمده مغز پسته باغی است؟ منظور از محصولات مناسب بازار جهانی چیست؟ بازار های بین المللی چه استاندارد هایی را برای خرید این کالای کشورمان دارند؟

ایران در کنار امریکا دو تولید کننده عمده پسته در دنیا بوده و طبعا مغز پسته به عنوان یک فرآورده قدرتمند این محصولات برای صادرات به خارج کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

ما در این مقاله قصد داریم تا بیان چند مثال از بازار های جهانی شما را با انواع مغز پسته مناسب صادرات آشنا نماییم.

فرض کنیم کشور هدف ما برای صادرات مغز پسته کشور هند است، در این حالت شما نیاز به مغز هایی دارید که به اصطلاح هندی ها قرمز باشد و از سویی دیگر ارزان نیز باشد.

در این بین قطعا مغز پسته احمد آقایی دهن بست با چند درصد لپه می تواند برای کار شما در بازار هند مناسب باشد.

اما کشوری همانند آلمان که به عنوان یک مرکز پخش بزرگ در اروپاست انواع دیگری از مغز پسته را مصرف می کند.

مغز پسته مصرفی در اروپا شامل مغز پسته دو پوست شده و همچنین مغز پسته دهن بست با آفلاتوکسین مجاز است.

قطعا خریدار عمده مغز پسته که قصد فعالیت در بازار های جهانی را دارد، می بایست به کلیه نکات صادراتی پیرامون محصولاتی که خریداری می کند، دقت نماید.

آرین خریدار عمده مغز پسته

بازرگانی آرین به عنوان یکی از چندین شرکت فعال در زمینه صادرات مغز پسته، خریدار انواع مغز پسته صادراتی بوده و آماده کر با تولید کنندگان و کارگاه داران می باشد.

مغز پسته های مورد نیاز ما شامل تمامی انواع مغز پسته تولیدی در کشور بوده تا بتوانیم هر یک را به تناسب نوع نیاز مشتری به وی عرضه کنیم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون نحوه خرید مغز پسته و صادرات آن با بخش فروش ما در ارتباط بوده و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =