خریدار عمده میوه خشک

خریدار عمده میوه خشک انجیر صنعتی جهت بازار فرآوری

خریدار عمده میوه خشک انجیر صنعتی جهت بازار فرآوری به دنبال قیمت ارزان در این محصول بوده و ارائه بی واسطه و مستقیم آن می تواند رضایت مشتریان را جلب نماید.

در حوزه میوه خشک ایرانی بسیاری از محصولات سالهاست که به عنوان خشکبار وارد بازار تقاضا می گردند که در این میان محصولاتی مانند توت خشک، انواع کشمش سبز و زرد، قیصی (قیصی)، برگه زردآلو، انجیر وجود دارد که هر کلام سالهاست که به روش های سنتی تولید و عرضه می شوند.

در این بین، انجیر تولیدی با درجه بندی ای مختلف در اختیار خریدار عمده میوه خشک قرار می گیرد که برخی به دنبال این محصول جهت استفاده به عنوان خشکبار می باشند و برخی به دنبال این محصول با عنوان انجیرهای درجه پائین و ارزان قیمت به نام انجیر صنعتی برای استفاده در حوزه های فرآوری هستند که این گونه از مشتریان روی قیمت محصول تا کیفیت آن تمرکز دارند و درشتی و ظاهر محصول در اولویت خرید نمی باشد.

مشتریان انجیر صنعتی مقوله اول برای خرید را قیمت ارزان آن ذکر می نمایند و آن را در اولویت خود قرار می دهند و به صورت مستقیم و بی واسطه امکان خرید و فروش آن در مجموعه آرین میسر است.

خریدار عمده میوه خشک انجیر

امکان درجه بندی در انجیر این مسأله را میسر نموده است که بتوانیم در جهت انجام فرآوری و امکان تأمین برای بازار، قیمت های مناسب را برای مشتریانمان ارائه نمائیم.

کیفیت های مختلفی از محصول انجیر استهبان با تکیه بر درشتی و خندان بودن محصول وارد بازار تقاضای آن می گردد و خرید و فروش عمده این محصول از تولیدکنندگان و ارائه قیمت دست اول می تواند رونق مناسب را در این محصول هم در صنایع فرآوری ایجاد نماید و هم در خرید و فروش آن به عنوان یک خشکبار مشتری پسند.

ما این امکان را داریم که در تمام سال و در تمام فصل، این محصول را به صورت مستقیم به مشتریانمان ارائه نمائیم و متناسب با نیاز صنایع فرآوری و خشکبار در کشور اقدام لازم برای تأمین را انجام دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =