خریدار مغز پسته دست شکن ممتاز صادراتی

مغز پسته دست شکن به عنوان یکی از بهترین محصولات بازار بوده که تنها برای خریدار هایی مناسب است که به دنبال محصولات لوکس و ممتاز صادراتی باشند.

خوشبختانه مغز پسته دست شکن به عنوان یکی از بهترین محصولاتی است که می توان به مشتریان خارجی پیشنهاد داد و مطمئن بود که مثل آن را در هیچ کجای دنیا پیدا نمی کنند.

همان طور که می دانید مغز پسته یکی از بهترین فراورده های صادراتی پسته بوده که چند ساله اخیر توانسته است بخش قابل توجهی از صادرات بخش پسته را به خود اختصاص دهد.

مغز پسته دارای انواع مختلفی است و به طبع خریدار های متفاوتی نیز برای تهیه این محصول به کشور ما مراجعه می کنند.

به عنوان مثال هندی ها برای خرید مغز پسته احمد آقایی ما بسیار راغب هستند و کشوری همچون ایتالیا از مغز پسته های سبز و دهن بست بازرگانی های صادرکننده بهره می برد.

اما همان طور که در بالا گفته شد، برخی از از انواع مغز پسته همانند نمونه های دستشکن به عنوان محصولات خاص بازار هستند که قطعا از خریدار های خاص خود برخوردار بوده و به عنوان یک محصول ویژه صادراتی محسوب می شوند.

انواع مغز پسته دست شکن

مغز پسته دست شکن دارای انواع مختلفی است که هر یک از مشتریان بر اساس نوع نیاز خود سعی می کنند تا هر یک از انواع را انتخاب کنند.

به صورت کلی این مغز به دو دسته:

  • مغز پسته خندان
  • مغز پسته دهن بست

تقسیم می شود.

اگر چه مغز پسته خندان دارای کیفیتی مثال زدنی است اما ما مغز پسته دهن بست را به شما توصیه می کنیم.

اما چرا؟

در حال حاضر حساسیت های زیادی نسبت به پسته ی ایران به لحاظ بحث های بهداشتی و آفلاتوکسین وجود دارد و به دلیل این که پسته دهن بست در بازار صادراتی درگیر این چالش نیست، قطعا گزینه بهتری برای بحث صادرات می باشد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با بخش فروش در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 15 =