خریدار پسته فندقی دهن بست ویژه تجارت جهانی

خریدار پسته فندقی دهن بست کدام کشور ها هستند؟ چه استفاده هایی از این محصول می کنند؟ چرا بسیاری از صادرکنندگان محصول مذکور را کالایی ویژه تجارت جهانی می دانند؟

یک جمله معروف بین تجار در منطقه کرمان وجود دارد که می گوید “پسته دهن بست طلاست و مغز آن نقره”

منظور چیست؟

همان طور که می دانید پسته سمی به نام آفلاتوکسین دارد و با توجه به این که پسته دهن بست پوسته صدفی بسته بوده و اجازه عبور سم و قارچ را نمی دهد، قطعا این محصول هیچ آلودگی را نداشته و به همین دلیل است که این جمله در مورد آن به کار می رود.

دو دسته مشتری خریدار پسته فندقی هستند:

  1. کسانی که به دنبال خرید پسته ارزان می باشند.
  2. کسانی که میزان آفلاتوکسین پسته برایشان مهم است.

با تفاسیر فوق قطعا کشور های اروپایی که قیمت محور هستند و بحث آفلاتوکسین را نیز مد نظر دارند، از اصلی ترین خریدار های پسته فندقی دهن بست خواهند بود.

خریدار پسته فندقی ارزان

دیگر خریدار پسته فندقی ارزان قیمت کشور چین است که از این محصول برای بسته بندی و عرضه مجدد در بازار بین المللی استفاده می نماید.

شاید جالب باشد بدانید که در بازار تجارت جهانی چین به کشوری معروف است که محصولات دیگر کشور ها را به صورت خام خریداری کرده و پس از فرآوری با قیمت چند برابر به کشور های دیگر می فروشد.

به عنوان مثال این کشور با خرید پسته فندقی دهن بست آن را به روش مکانیکی خندان نموده و پس از طی یک پروسه فرآوری کوتاه آن را با چند برابر قیمت به فروش می رساند.

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از چندین عرضه کننده و خریدار انواع پسته در کشور بوده که حاضر است با تمامی فروشندگان و خریدار های پسته فندقی همکاری داشته باشد.

با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + هجده =