خریدار پسته کله قوچی آب خندان مناسب صادرات

خریدار پسته کله قوچی آب خندان کدام کشور ها هستند؟ چرا نمونه های مکانیکی مناسب صادرات به اروپا هستند؟ آمار فروش این نوع پسته در سال اخیر چه میزان بود؟

پسته کله قوچی به دلیل شباهات بسیار زیادی که به پسته های امریکایی دارد توانسته است توجه بسیاری از تجار را به خود جلب کند به همین دلیل است که بسیاری از صادرکنندگان از کله قوچی آب خندان استفاده می کنند.

پسته کله قوچی آب خندان در دو دسته بازار جهانی فروش دارد:

  1. بازار هایی که قیمت برایشان اهمیت دارد.
  2. بازار هایی که بحث آفلاتوکسین برای آنان مطرح است.

از کشور های دسته اول می توان روسیه را نام برد!

این کشور خریدار تمامی پسته های ارزان قیمت و مناسب ایران بوده و قطعا کله قوچی مکانیکی گزینه ای ایده آل برای صادرات به این کشور است.

و اما دسته دوم که تعداد زیادی از کشور ها را شامل می شود….

اما بهترین گزینه برای تشریح در این مقاله اسپانیاست، این کشور ضمن خرید پسته ارزان به دنبال آن است که پسته های مورد نظر استاندارد آفلاتوکسین را اخذ کنند در نتیجه باز هم پسته آب خندان را می توان بهترین گزینه برای صادرات دانست.

نظر به این که پسته آب خندان از پسته های دهن بست تهیه می شود در نتیجه ریسک آفلاتوکسین پایینی دارند.

خریدار پسته کله قوچی مناسب صادرات

بازرگانی آرین می تواند هم در نقش فروشنده و هم خریدار پسته کله قوچی مناسب صادرات ایفای نقش کرده و با توجه به آمار خوب صادرات این محصول قطعا سفارشات بزرگی خواهد داشت.

جالب است بدانید که مشتریان ما از طیف های مختلف و از کشور های مختلف بوده که هر یک به تناسب نیاز بازار هدف خود نوع خاصی از پسته را خریداری می کنند، از این رو اگر فکر می کنید که می توانید با بخش فروش ما همکاری داشته باشید، خوشحال می شویم که بتوانیم با شما همکاری کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =