خرید انواع زعفران سرگل ممتاز صادراتی

خرید انواع زعفران توسط بسیاری از مشتریان خارجی صورت گرفته که در بین آن ها نمونه سرگل ممتاز صادراتی را می توان گزینه ای ایده آل دانست.

ما در کشورمان زعفران های مختلفی را برای صادرات داریم، اما برخی از زعفران ها به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند مورد توجه مشتریان خارجی قرار می گیرند، در این بین همیشه یکی از مهم ترین درخواست های مشتریان خارجی، خرید انواع زعفران سرگل می باشد.

زعفران سرگل چیست؟

زعفران سرگل در واقع قسمت بالای رشته های قرمز رنگ زعفران است.

نحوه تولید چگونه است؟

شاید جالب باشد بدانید که زعفران سرگل توسط کشاورز تولید نمی شود و به عبارتی جنس دست کاسب است!

کسبه بازار زعفران پوشال در کیفیت های مختلف را در اختیار مجموعه های تولیدکننده سرگل قرار داده و آن ها با گرفتن دم سفید زعفران آن را به زعفران سرگل تبدیل می کنند.

دقت کنید!

دقت کنید که در هنگام خرید انواع زعفران سرگل کلاه سرتان نرود چرا که برخی از سودجان با مخلوط نمودن رشته ای سفید زعفران با رشته های قرمز قصد گول زدن شما را داشته و در صورتی که این اتفاق برای شما بیافتد قطعا اثبات آن به فروشنده بسیار سخت است.

خرید انواع زعفران صادراتی آرین

بازرگانی خشکبار آرین به دلیل این که تقلبات گسترده ای در بازار زعفران ایران اتفاق می افتد، در اقدامی سعی کرده تا زمینه خرید انواع زعفران به صورت بسته بندی شده و فله را برای مشتریان خود فراهم نموده و خیال آنان را بابت تهیه محصولی اصل راحت کرده است.

پس در نتیجه اگر به فکر خرید زعفران هستید، توصیه می کنیم که قبل از هر چیز با ما در تماس باشید.

برای خرید زعفران می بایست اطلاعاتی را در مورد انواع زعفران صادراتی داشته باشید، پس در نتیجه مطالعه مقالات ذیل را به شما توصیه می کنیم:

  1. انواع زعفران صادراتی ایران
  2. انواع بسته بندی زعفران
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =