خرید انواع عناب صادراتی فله – بسته بندی

عناب صادراتی فله و بسته بندی به عنوان محصولی آجیلی و متناسب برای انواع فرآوری می تواند محصولی برای خرید و فروش در بازار جهانی و کشورهای دارای صنایع فرآوری باشد.

عناب در بین عنوان میوه خشک های ایرانی محصولی می باشد که از لحاظ خواص دارویی و درمانی در طب قدیم به شدت مورد توجه بوده است و برای بسیاری از بیماریها استفاده از این محصول متداول و مرسوم بوده است و سالها هم به فراموش سپرده شده بود تا دوباره استفاده از آن متداول شده است.

در حال حاضر شاهد آن هستیم که عناب در موارد دارویی و درمانی مورد توجه قرار گرفته است و در بسیاری از عطاری ها و آجیلی ها استفاده از آن رایج شده است و خوشبختانه با توجه به استقبال از صنایع غذایی و محصولات سالم شاهد هستیم که رونق در حوزه عناب نیز به وجود آمده است.

در حوزه های بازار جهانی نیز باید عناب صادراتی فله در برنامه صادرات قرار گیرد و خوشبختانه با بازارهای خوبی در سرتاسر جهان روبرو هستیم که صنایع تولیدی و تبدیلی داشته و می توانیم از عناب صادراتی فله به عنوان گزینه ای مناسب برای این بازارها استفاده نمائیم.

عناب صادراتی فله – بسته بندی

عناب بیرجند هم به صورت فله از تنوع خوبی برای بازار داخل و بازار صادراتی بهره مند می باشد و به صورت بسته بندی شده نیز می تواند در خرید و فروش به عنوان محصول آجیلی مورد استفاده باشد و خوشبختانه در حوزه بسته بندی خشکبار و میوه خشک قدمهای بسیار موفقی برداشته شده است.

بسته بندی در حوزه عناب صادراتی فله ایران می تواند جایگزینی مناسب برای صادرات فله خشکبار باشد و خوشبختانه قدمهای بسیار مطلوبی در حوزه بسته بندی برداشته شده و این امکان به وجود آمده است که کیفیت مطلوب خشکبار حفظ شود و باید بتوانیم در خشکبار بسته بندی مدیریتی عمل نمائیم.

عناب هم در موارد تولید آبنبات کاربرد دارد و هم در تولید دمنوش های دارویی و درماتی و استفاده از این محصول در بسیاری از شربت های گیاهی می تواند گامی نوین به سوی ارائه موفق عناب صادراتی فله به سوی بازار جهانی باشد و باید بتوانیم در تولید این محصول برنامه ریزی درست برای تولید بهتر داشته باشیم.

باید شرایط درست نگهداری این محصول ایجاد شود و انبارهای نگهداری این محصول باید توانانی نگهداری درست این محصول را داشته باشند تا بتوانیم در تمام طول سال امکان ارائه محصول مناسب را به بازار داخل و بازار جهانی داشته باشیم و این نیاز به شرایط مطلوب و انبار درست برای نگهداری این محصول دارد.

از این رو باید برای ارائه بهتر این محصول هم در تولید، هم در برداشت و بیش از همه در نگهداری آن شرایط مطلوب را ایجاد نمائیم و از این باغداران و کشاورزان حوزه های تولیدی به شدت نیاز به آموزش درست و به روز دارند و باید از حالت تولید سنتی در بسیاری از محصولات خارج شویم و به روز شویم.

علاوه بر به روز شدن در تولید انواع عناب صادراتی فله باید بتوانیم در صادرات این محصول نیز حالت سنتی را کنار بگذاریم و با متدهای به روز عمل نمائیم این محصول بسیار حساس می باشد و امکان آلوده شدن به سموم مختلف را دارد و از این رو باید شرایط نگهداری مطلوب را در این محصول ایجاد نمائیم.

ما در بسیاری از محصولات سنتی عمل نمائیم و ارائه عناب صادراتی فله نیز از این قائده مستثنی نبوده و شاهد هستیم که به شدت در حوزه بازاریابی و تبلیغات این محصول بسیار ضعیف عمل می نمائیم در حالی که می توانیم روی آن تمرکز بیشتر برای صادرات داشته باشیم.

عناب صادراتی فله بیرجند

بیرجند از ماطق آب و هوایی بسیار مناسب و موطن اصلی عناب ایران می باشد و خوشبختانه تنوع موجود در این منطقه بسیار مطلوب می باشد و عناب های درشت و بی چروک می تواند بهترین گزینه برای نمونه های آجیلی باشد و نمونه های ریز و چروک خورده این محصول مناسب برای فرآوری می باشد.

خوشبختانه تولید عناب در منطقه بیرجند سالهاست که در حال انجام می باشد و تجربه باغداران این منطقه در تولید این محصول بسیار بالا می باشد ولی باید با دانش به روز در این منطقه، تولید بهتر و باکیفیت تر را در این محصول داشته باشیم تا عناب صادراتی فله با بالاترین کیفیت صادر شود.

از طرفی این محصول باید به صورت بسته بندی وارد بازار تقاضا شود و باید تمرکز روی تولید بهتر این محصول و بسته بندی مناسب را در برنامه این محصول قرار دهیم باید بتوانیم قیمت های مناسب را برای بازارهای مختلف صادراتی این محصول ارائه نمائیم و باید از پتانسیل های مختلف این محصول بهره مند شویم.

ما نیاز داریم که با تکیه بر بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی به سوی بازارهای گسترده تر قدم برداریم و باید بتوانیم معرفی بهتری را از این محصول در بازار جهانی داشته باشیم و باید با تکیه بر پتانسیل های خوب این محصول در بازارهای مختلف معرفی از این محصول را در برنامه صادرات داشته باشیم.

با شرکت در نمایشگاه های مختلف خشکبار می توانیم در مسیر صادرات انواع میوه خشک بخصوص محصولی مانند عناب قدمهای بهتری را برداریم و این محصول باید در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی فارسی و انگلیسی بتواند مشتریان بیشتری را متوجه این محصول نماید.

عناب به صورت فرآوری می تواند خواص بی نظیری را به همراه داشته باشد و باید در کارخانه های تولید آبنبات های طعم دار از این محصول با خواص بی نظیر بهره مند شویم و خوشبختانه تولیدکنندگان محصولات فرآوری در کشور توانسته اند تولیدات بسیار موفقی را داشته باشند و از این رو عناب گزینه ای مناسب می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 11 =