خرید اینترنتی میوه خشک استوایی تایلندی درجه یک

خرید اینترنتی میوه خشک استوایی تایلندی درجه یک، شیوه ای آسان و پرکاربرد برای تهیه ی انواع خشکبار وارداتی را فراهم آورده که تأثیر بسزایی در افزایش معاملات بازار داشته است.

امروزه کمتر کسی است که به اهمیت استفاده از اینترنت و سایت های اینترنتی در جهت توسعه ی انواع کسب و کار واقف نباشد.

در واقع اگر امروزه مانند گذشته تمامی خرید و فروش ها در بازار سنتی انجام می گرفت، دیگر شاهد رونق چندانی در حوزه های مختلف اقتصادی نبودیم.

امری که نه تنها در معاملات داخلی تأثیر فوق العاده ای داشته است، بلکه موجب رونق بازارهای صادراتی و وارداتی نیز شده است.

اهمیت خرید اینترنتی میوه خشک

همان طور که می دانید یکی از کالاهای پر مصرف در کشور ما انواع آجیل و خشکبار است که علاوه بر مصارف فراوان میان وعده ای و خانگی، کاربردهای وسیعی در صنایع مختلف غذایی دارد و از شیرینی پزی ها و کارگاه های کوچک تولید انواع کیک و کلوچه گرفته تا صنایع مختلف بستنی سازی، شکلات سازی و مواردی از این دست، انواع خشکبار را به عنوان مواد اولیه ی تولید محصولات خود مورد استفاده قرار می دهند.

انواع مغز دانه ها مانند پسته، گردو، بادام، فندق و خشکباری نظیر توت خشک، کشمش، خرما، قیسی، انجیر خشک، آلو خشک و مواردی از این قببیل جزء ارقام مختلف آجیل و خشکبار ارائه شده در بازار ایران هستند.

اما در سال های اخیر انواع میوه خشک های تولید شده به شیوه های صنعتی نیز به این گروه اضافه شده و تنوع بسیار خوبی به محصولات خشکباری ایران داده اند.

بنابراین در کنار عرضه ی انواع خشکبار و آجیل در اینترنت، فروش اینترنتی میوه خشک، شرایط بسیار خوبی برای افزایش میزان معاملات این حوزه ی ایجاد نموده است.

آلوشابون، انبه، موز، توت فرنگی، سیب، کیوی، موز، پرتقال و بسیاری از ارقام دیگر، جزء میوه های خشک شده ی تولید شده در کشور هستند که از طریق خرید اینترنتی میوه خشک در دسترس خریداران و مشتریان این محصول قرار گرفته است.

اما استفاده از این شیوه ی خرید میوه خشک، تنها منحصر به انواع تولید داخل نیست.

همان طور که می دانید روش تولید میوه خشک در ایران با کشورهایی مانند تایلند متفاوت است و از طرفی به دلیل وجود میوه هایی مانند پاپایا، انبه، پوملو و مواردی از این دست در تایلند که در ایران یا کشت نمی شود و یا کشت آن محدود است، میوه خشک های متمایزی تولید می شود.

همین عامل موجب شده تا واردکنندگان خشکبار، انواع میوه خشک تایلندی را نیز در لیست محصولات وارداتی خود داشته باشند.

خرید اینترنتی میوه خشک تایلندی در ارقام مختلف

با واردات انواع میوه خشک تایلندی، فرصت ارائه ی این محصولات نیز در کنار ارقام متنوع ایرانی فراهم شده است.

میوه خشک های تایلندی استوایی که بیشتر به شکل حبه ای وارد ایران می شوند، در سال های اخیر مشتریان خوبی به ویژه در شهرهای بزرگی مانند مشهد و تهران داشته و با امکان عرضه ی خرده و عمده ی این محصولات در اینترنت، خرید اینترنتی آن نیز رونق خوبی گرفته است.

البته میوه خشک های وارداتی تنها مربوط به میوه خشک های وارداتی از کشورهای استوایی مانند تایلند نبوده و امروزه محصولاتی مانند کرانبری و بلوبری به عنوان محصولات پر طرفدار به ویژه در تولید محصولات دمنوش، از کشورهایی مانند آمریکا وارد کشور می شود.

در هر صورت خرید اینترنتی میوه خشک چه ایرانی و چه وارداتی، امروزه با استقبال بالایی رو به رو بوده و مشتریان عمده و پخش کنندگان و حتی شرکت های بازرگانی فعال در خصوص انواع خشکبار، زمینه ی دسترسی راحت به واردکنندگان و فروشندگان انواع میوه خشک استوایی را دارند که بدون شک تأثیر بسیار زیادی در رشد خرید و فروش این محصولات داشته و خواهد داشت.

میوه خشک زنجبیل، آناناس، طالبی، انبه، توت فرنگی، گوجی بری و بسیاری از موارد دیگر تنها بخشی از میوه خشک های وارد شده در سایت های مختلف اینترنتی را تشکیل می دهد.

اما مسئله ای که در خرید اینترنتی میوه خشک نباید از آن غافل بود، بحث اطمینان از منبع خرید محصول است.

بدون شک اگر چه خرید اینترنتی میوه خشک، بسیاری از محدودیت های زمانی و مکانی را برای خرید و فروش این محصولات از میان برداشته، اما به همان نسبت زمینه را برای فعالیت سودجویانی نیز هموار کرده است.

همان طور که می دانید، مسئله ی سلامت و بهداشت محصولات صنایع غذایی جزء اولویت های خریدار این محصولات است و با توجه به این که مبادی ورود میوه خشک های وارداتی به کشور همواره قانونی نبوده و بخش قابل توجهی نیز به صورت قاچاق وارد کشور می شود، حصول اطمینان از سلامت محصول و اعتبار تاریخ انقضاء برای خرید آن امری بسیار مهم خواهد بود.

البته با عنایت به این نکته که قطعاً واردکنندگان و عرضه کنندگان انواع میوه خشک وارداتی که در اینترنتی فعالیت می کنند، منحصر به فرد نمی باشند، امکان مقایسه و بررسی شرایط کاری و یافتن بهترین منبع وجود خواهد داشت.

بدون شک برای اطمینان از مرکز فروش این محصولات، تماس با کارشناسان متخصص فروش اینترنتی میوه خشک امری مهم و اجتناب ناپذیر خواهد بود.

در این راستا بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از فعالان اینترنتی در زمینه ی ارائه و فروش انواع محصولات خشکبار شامل پسته، عناب، زرشک، کشمش، مویز و زعفران و البته میوه خشک، با امکان ایجاد ارتباط مستقیم با کارشناس فروش اینترنتی به صورت تلفنی و یا از طریق سایر روش های به روز و رایج ارتباطی نظیر پیامک، ایمیل و شبکه های اجتماعی، زمینه را برای بررسی و تحقیق در خصوص شرایط مختلف خرید و فروش میوه خشک های استوایی فراهم نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − سه =