خرید بهترین مغز پسته فندقی دهن بست

بهترین مغز پسته برای خرید عمده و صادرات کدام نوع است؟ پاسخ به این سوال قطعاً نیازمند شناخت بازار هدف است و اگر منظور اتحادیه اروپا باشد، رقم فندقی دهن بست انتخابی عالی است.

سال های زیادی است که انواع پسته ایرانی و به ویژه بهترین مغز پسته تولید شده در ایران، متقاضیان زیادی برای خرید و تجارت از سوی کشورهای مختلف دارد.

اگر چه در سال های اخیر و با توجه به کار حرفه ای و برنامه ریزی شده ی آمریکا در جهت تولید، صادرات و بسته بندی، حضور بهترین بسته و به دنبال آن بهترین مغز پسته ایران، در بازارهای جهانی کمتر شده است؛ اما همچنان عطر و طعم پسته ایرانی، دلیل قانع  کننده برای بسیاری از تجار جهت خرید عمده و کار با ایران است.

و با وجود تمامی مشکلات و نیاز به تغییر اساسی در زیرساخت های تولید و صادرات پسته، بهترین مغز پسته برای مصارف مختلف صنایع غذایی در ایران عرضه می گردد.

بهترین مغز پسته صادراتی ایران

اما برای کار تجاری و صادراتی مغز پسته، بهترین مغز پسته کدام است؟

بدون شک در دنیای تجارت امروز که حرفه ای تر شده و رقبای زیادی در آن حضور فعال دارند، داشتن آگاهی کافی در زمینه ی تجارت مغز پسته بسیار مهم است.

به طوری که یک تاجر باید به خوبی بازار هدف خود را برای صادرات بشناسد و از میان انواع مغز پسته ایرانی، بهترین مغز را برای کشور هدف انتخاب نماید.

به عنوان مثال اگر هدف از خرید بهترین مغز پسته، کار تجاری با کشورهایی مانند اتحادیه ی اروپا باشد که همواره قوانین سخت گیرانه ی بهداشتی برای ورود مغز پسته را دارند، باید محصولی با درصد آفلاتوکسین قابل قبول ارائه گردد.

طبیعی است که مغز پسته فندقی دهن بست، به داشتن شرایطی ایده آل از نظر آفلاتوکسین و به دنبال آن قیمت مناسب، یک انتخاب عالی به شمار بیاید.

بنابراین اگر در تجارت با این کشورها، صرفاً کیفیت، درشتی و طعم محصول مد نظر باشد و توجهی به مقوله ی آفلاتوکسین نگردد، صادرات ناموفقی خواهیم داشت.

البته دیگر ارقام مغز پسته ی باغی و البته پسته های وحشی مانند بنه و پسته وحشی سرخس نیز قابلیت کار و ارائه در بازار های جهانی را دارند، به شرط داشتن شرایط متناسب با کشور هدف برای صادرات.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − دو =