خرید زرشک بسته بندی

خرید زرشک بسته بندی انواع پفکی – دانه اناری بیرجند

خرید زرشک بسته بندی انواع پفکی – دانه اناری بیرجند از منابع معتبر که در بحث سورتینگ شرایط مناسبی دارند، زمینه را برای صادرات موفق این محصول آماده تر می نماید.

زرشک محصولی فوق العاده به لحاظ خواص دارویی و درمانی است که متأسفانه آن چنان که شایسته است، میزان صادرات آن مانند زعفران مورد توجه نیست.

این در حالیست که ایران بهترین زرشک دنیا را تولید می کند و به لحاظ کیفیت نیز در جایگاه بالایی قرار دارد.

بنابراین پتانسیل های لازم برای کار در زمینه ی صادرات زرشک را داریم؛ کما این که در سال های اخیر و با ارائه ی این محصول در بستر اینترنت، توفیق بیشتری برای عرضه ی این محصول در بازار جهانی داشته ایم.

خرید زرشک بسته بندی کارتنی و بسته بندی کوچک زرشک

اما تولید کنندگان زرشک در کشور در مرحله ی اول، کشاورزان و باغداران زحمتکشی هستند که بعد از رسیدن آن، این محصول را با مشقت فراوانی برداشت می نمایند؛ همان طور که می دانید، زرشک درختچه ای با خارهای فراوان است و بنابراین برداشت و سپس پاک کردن آن زحمت فراوانی خواهد داشت.

بعد از این مرحله خشک کردن این محصول به دو صورت خشک کردن در فضای باز و سر پوشیده و البته با روش های متفاوت، دو محصول زرشک دانه اناری و پفکی را تشکیل می دهد.

اما باید توجه داشت که زرشک حاصل، حاوی خار و خاشاک بوده و نیازمند مرحله ی دیگر یعنی سورتینگ و بسته بندی است.

بنابراین کارخانه دارانی که به صورت مستقیم از کشاورزان این محصول را خریداری نموده و سپس مراحل سورتینگ و بسته بندی را انجام می دهند، امکان ارائه ی شرایط مناسب صادراتی را دارند.

البته قطعاً خرید زرشک بسته بندی به لحاظ نوع بسته بندی، وزن کارتن، نوع زرشک و مواردی از این دست گزینه ای است که با نظر کشور مقصد برای صادرات بایستی انجام شود.

طبیعی است که استانداردهای بهداشتی و الگوهای مصرفی کشورهای مختلف جهان به ویژه در امور تغذیه از شرایط یکسانی تبعیت نمی کند.

بنابراین برای این که بتوان در صادرات زرشک پفکی و دانه اناری جایگاه خوبی به دست آورد، بایستی در خرید زرشک بسته بندی از یک منبع معتبر و توانمند که تجربه ی لازم در صادرات و فروش زرشک مرغوب ایرانی را دارد، استفاده نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 15 =