خرید زرشک فله دانه اناری ویژه بازار جهانی

خرید زرشک فله در بازار جهانی با بسته بندی های ویژه که رطوبت را جذب نمی کند، به صورت عمده صورت گرفته و رقمی هم چون دانه اناری با مشخصات بسیار خوب از طرفداران خاصی بهره می برد.

زرشک به عنوان یکی از بهترین محصولات تولیدی و صادراتی ایران در چند ساله اخیر بوده و همان طور که می دانید بسیاری از مشتریان در فصل برداشت این محصول اقدام به خرید مستقیم کالا از کشاورز می کنند.

کدام زرشک در فصل برداشت برای خرید مناسب است؟

شاید جالب باشد بدانید که زرشک دانه اناری به عنوان یکی از بهترین ارقام زرشک ایران بوده که در فصل خرید بالاترین کیفیت آن در بازار عرضه می شود.

اگر کسی قصد تجارت جهانی زرشک را داشته باشد، قطعا زرشک دانه اناری به عنوان اولین گزینه این افراد در فصل برداشت خواهد بود.

دلیل این موضوع چیست؟

صادرات زرشک دانه اناری به این دلیل در فصل برداشت رونق می گیرد که محصول مذکور ضمن دارا بودن کیفیت بسیار خوب در حد پفکی، دارای قیمت های بسیار پایینی بوده و برای بازار جهانی به صرفه است.

خرید زرشک فله یا بسته بندی؟

بسیاری از مشتریان ما که به دنبال محصولات ویژه بازار جهانی هستند، این سوال را از ما می پرسند، که آیا از زرشک فله استفاده کنیم یا بسته بندی ….

توصیه ما به شما در مرحله اول این است که از زرشک بسته بندی شده استفاده کنید، اما اگر بازاری نوپا دارید و از فروش زرشک بسته بندی مطمئن نیستید، زرشک فله ای نیز می تواند گزینه خوبی برای صادرات شما باشد.

در مجموع بیشترین حجم صادرات زرشک از ایران به صورت فله ای انجام می شود، اما در این میان برند های خاصی به بسته بندی و صادرات این محصول مشغولند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد صادرات زرشک می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =