خرید زعفران امساله

قیمت خرید زعفران امساله نگین – پوشال

خرید زعفران امساله با قیمت های مختلفی در بازار صورت می گیرد که در این بین نمونه های نگین و پوشال از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما چرا؟

همان طور که می دانید بسیاری از صادرکنندگان زعفران به کشور های مختلف سعی می کنند تا دو طیف از محصولات خود را به مشتریان معرفی کنند، که در این بین نمونه های ارزان قیمت همانند پوشال برای صادرات به کشور هایی همانند اسپانیا و هند اهمیت زیادی دارد و نمونه زعفران های نگین نیز برای صادرات به کشور هایی از جمله چین، آلمان و… مهم هستند، در نتیجه نرخ گذاری این دو محصول در بازار بزرگ زعفران کشور ما بسیار حائز اهمیت بوده و تجار قیمت این دو محصول را دنبال می کنند.

زعفران نگین عرفی

قیمت گذاری هر یک از دو محصول برای خرید صادراتی بر اساس پارامتر های مختلفی صورت می گیرد که شامل موارد زیر می باشد:

1- نوع نگین یا پوشال

در بین ارقام نگین، نگین سوپر پرسی درجه یک گران ترین نوع و ارقامی همانند نگین درجه یک پرسی، نگین سوپر، نگین عرفی و شبه نگین در رده های بعدی قیمت هستند و نمونه زعفران پوشال هم بر اساس میزان دم دار بودن و قلم جنس قیمت گذاری می شود.

2- امساله یا پارساله بودن زعفران

خرید زعفران امساله به نسبت پارساله در بازار رونق بیشتری دارد، اما اگر همکاران به دنبال قیمت ارزان تر هستند، قطعا محصولات پارسالی دارای قیمت مناسب تری هستند.

3- نحوه پرداخت

این مساله از آن مواردی است که کمتر بدان پرداخته شده است و اگر به دنبال خرید زعفران به صورت مدتی هستید باید قیمت های بالاتری را برای خرید خود پیشنهاد دهید و قیمت را بالا ببرید.

خرید زعفران امساله توسط آرین

مجموعه خشکبار آرین طی سالیان متمادی فعالیت خود در بازار زعفران همیشه توانسته است به گونه ای خرید و فروش انجام دهد تا مشتریان خریدار و کشاورزان فروشنده بیشترین سود را از محل تجارت خود داشته باشند، از این رو اگر به فکر تجارت با مجموعه ما هستید، ما توصیه می کنیم قل از هر چیزی سری به دیگر مقالات سایت ما بزنید تا بهترین اطلاعات را در مورد تجارت زعفران بدست آوردید.

مجموعه آرین خرید زعفران امساله خود را تنها از تولیدکنندگان انجام می دهد تا بتواند با ارائه بهترین قیمت ها بیشترین سود سازی را برای کشاورزان محترم به ارمغان آورد.

پس اگر تولیدکننده این محصول هستید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

برای مطالعه مقالات بیشتر، مطالعه مقاله زیر را به شما توصیه می کنیم:

زعفران نگین اول فصلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + یک =