قیمت خرید زعفران بسته بندی شده صادراتی

قیمت خرید زعفران بسته بندی شده صادراتی وابسته به آن است که ما چه نوع بسته بندی یا چه نوع زعفرانی ( نگین – پوشال – سرگل) را برای این مهم استفاده کنیم.

همان طور که می دانید زعفران به عنوان یکی از مهم ترین محصولاتی است که می توان از روی فروش آن سود آوری بالایی را برای بحث صادرات بدست آورد، در نتیجه برنامه ریزی برای بسته بندی و فروش این محصول می تواند به نفع تمامی کسانی باشد که در حوزه تجارت خارجی و داخلی این محصول فعال هستند.

ما در این مقاله قصد داریم تا در قدم اول شما را به سه نوع بسته بندی محبوب و رایج زعفران که امروزه در بازار به فراوانی پیدا شده و به فروش می رسد آشنا کنیم و در نهایت با معرفی چند بسته بندی حاشیه ای دیگر کار معرفی محصولات را برای شما تکمیل تر نماییم.

بسته بندی پاکتی زعفران:

زعفران بسته بندی پاکتی

زعفران بسته بندی پاکتی

همان طور که در تصویر می بنید بسته بندی فوق به صورت مقوایی بوده و زعفران داخل بسته بندی برای کسی که مصرف کننده محصول است کاملا مشخص می باشد.

از مهم ترین مزیت هایی که می توان برای زعفران بسته بندی پاکتی نام برد این است که قیمت این محصول ارزان بوده و فرایند بسته بندی در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

بسته بندی پاکتی زعفران در برخی از بازار های صادراتی نیز از طرفدارانی برخوردار است که شما باید به تناسب نوع نیاز مشتری هر یک از بسته بندی های مرسوم در این زمینه را به آن ها پیشنهاد دهید.

اگر در مورد وزن و رنگ بندی بسته بندی پاکتی بپرسید باید به شما بگوییم که چاپخانه های متولی امر بسته بندی حاضرند تا هر نوع بسته ای که شما بخواهید را برایتان تولید کنند، اما بسته های مرسوم در بازار رنگ بندی زیادی نداشته و بیشتر به رنگ های قرمز و سفید دیده می شوند.

وزن این بسته بندی ها یک گرمی، دو گرمی و یک مثقالی می باشد…..

بسته بندی کریستالی زعفران:

 

بسته بندی کریستالی زعفران

بسته بندی کریستالی زعفران

این بسته بندی ها در طرح و مدل های مختلفی در بازار موجود بوده و ما سعی کردیم تا تصویری از بسته بندی آذین را برای شما در اینجا به نمایش بگذاریم، بسته بندی به عنوان یکی از محبوب ترین بسته بندی های کریستالی بوده که در چند ساله اخیر ما برای فروش از آن استفاده کرده ایم.

بسته بندی کریستالی مزیت های بسیار زیادی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به این مساله اشاره کرد که زعفرانی که در داخل این بسته ها، بسته بندی می شود، از خرد شدگی حفظ شده و کیفیت کالا همانند روز اول حفظ می شود.

بسته بندی فوق دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در اوزان یک گرمی، دو گرمی، یک مثقالی و دو مثقالی قابل تهیه و تامین است.

ضمنا همان طور که در تصور می بینید ما در کنار بسته کریستالی یک بسته چوبی را برای شما به نمایش گذاشته ایم و هدف ما از این موضوع این بوده که شما در خرید زعفران بسته بندی مورد نظر خود نمونه های تکمیلی برای بسته بندی را در نظر داشته باشید….

بسته بندی کریستابی زعفران به نسبت بسته بندی نمونه قبلی گران تر بوده و قطعا اگر کسی بخواهد در این زمینه کار کند، باید توان پوشش هزینه اضافی برای این نوع بسته بندی را داشته باشد.

بسته بندی خاتم زعفران:

 

بسته بندی خاتم زعفران

بسته بندی خاتم زعفران

این بسته بندی یک بسته بندی کاملا محکم، مقاوم و در عین حال بازار پسند است، شما می توانید از بسته بندی خاتم برای فروش در بازار هایی استفاده کنید که مشتریان کیفیت محور انتظار شما را می کشند و به دنبال آن هستند که بتوانند از طرح ها و نقش های ایرانی روی بسته بندی خود استفاده کنند.

بسته بندی خاتم طرح ها و نقش های بسیار متفاوتی دارد که به شما این اجازه را می دهد هر یک از این طرح و نقش ها را که بخواهید برای کار خود استفاده نمایید.

بسته بندی فوق را می توان در اوزان یک گرمی، دو گرمی تا 2 کیلو گرمی از محل بازرگانی آرین تهیه نمود.

دیگر بسته بندی های روتین برای خرید بسته بندی زعفران را می توان بسته های نگین، بسته های قوطی و… دانست که قطعا بر اساس نیاز شما مشتریان محترم تامین هر یک صورت خواهد پذیرفت.

قیمت خرید زعفران بسته بندی شده

بعد از بحث معرفی بسته بندی روتین در زمینه زعفران بحث به اینجا می رسد که اگر ما بخواهیم برنامه ای برای خرید زعفران بسته بندی داشته باشیم، باید چه میزان هزینه کنیم؟

دوستان عزیز دقت داشته باشند که شما در هنگام بسته بندی زعفران چند هزینه دارید، که مهم ترین آن ها زعفران و بسته خالی برای قرار دادن زعفران داخل آن است.

در مورد بسته بندی خالی زعفران و هزینه های جاری آن صحبت کردیم که شما می توانید با ارتباط گیری با بخش فروش ما اطلاعات کامل تری در این رابطه کسب کنید.

اما در مورد خرید زعفران مناسب جهت بسته بندی باید دقت کنید که ما چند نوع زعفران برای این مهم داریم که از آن میان زعفران های سرگل – نگین و پوشال برای این امر استفاده می شوند.

زعفران نگین به عنوان گران ترین نوع زعفران برای بسته بندی و پوشال ارزان ترین مورد می باشند.

اگر به دنبال کشف قیمت روز هر یک از موارد یاد شده هستید، قطعا عضویت در کانال تلگرامی خشکبار آرین که آدرس آن در قسمت پایین صحفه و همچنین سمت چپ این صحفه درج شده است، می تواند راهگشای کار شما باشد.

در نهایت از شما عزیزان دعوت می کنیم که مقاله بسیار مفید دیگری در زمینه زعفران را که لینک آن در پایین برای شما درج شده است، مطالعه فرمایید:

صادرات زعفران سرگل فله – بسته بندی ممتاز

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

ما را دنبال کنید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 4 =