خرید عمده زرشک پفکی اعلا فله ای

زرشک پفکی اعلا مرغوبترین زرشک تولید شده است که به همین جهت، خرید عمده آن به صورت فله ای توسط تجار مختلف برای صادرات به کشورهای مختلف مورد توجه می باشد.

زرشک  یکی از بهترین محصولات کشاورزی با ارزش صادراتی خراسان جنوبی بعد از زعفران است که در سال های اخیر در بازار صادراتی نیز مورد توجه بیشتری واقع شده و بنابراین تجار فعال در حوزه ی محصولات کشاورزی تجاری ایران مانند انواع زعفران و انواع پسته، به خرید عمده ی این محصول جهت صادرات نیز توجه دارند.

زرشک پفکی اعلا گزینه ای عالی برای صادرات

زرشک در خراسان جنوبی در سه نوع پفکی، دانه اناری و زیر تالاری تولید می شود که البته دو نوع اول بیشتر شناخته شده است و برای صادرات و فروش داخلی نیز حجم بیشتری از معاملات را به خود اختصاص داده است.

در این میان اما زرشک پفکی اعلا، به دلیل تفاوت در تولید و کیفیت بالای آن بیشترین قیمت را دارد و به همین دلیل یک محصول ممتاز صادراتی محسوب می شود.

کشورهایی مانند کانادا، آلمان و امارات از جمله مقاصد صادراتی این محصول در انواع زرشک پفکی اعلا و دانه اناری هستند و بنابراین توجه و برنامه ریزی بیشتر در خصوص افزایش تولید و مواردی چون بسته بندی زرشک، می تواند موجب توسعه صادرات و به دنبال آن افزایش ارزآوری این محصول باشد.

البته مانند بسیاری از محصولات کشاورزی، تولید انواع زرشک توسط کشاورزان مختلفی صورت می گیرد و بنابراین لازم است که خرید عمده ی آن توسط کارخانه دار انجام شود تا مراحل پاک کردن، سورت و بسته بندی در کیفیت بالا و صادرات به بازار جهانی انجام شود.

لازم به ذکر است علاوه بر ارقام ذکر شده از زرشک که به ارقام باغی اختصاص دارد، زرشک سیاه کوهی یا زرشک سیاه جنگلی نیز در ایران تولید می شود که رویش و تولید آن به صورت وحشی و البته محدود می باشد و با دارا بودن خواص دارویی، این محصول نیز می تواند برای صادرات مورد توجه قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =