خرید عمده مغز پسته احمد آقایی صادراتی

مغز پسته احمد آقایی یکی از بهترین نمونه مغز های صادراتی کشور بوده که خرید عمده آن توسط تجار ترک و اروپایی انجام می گردد و آنان معتقد هستند که بعد از مغز کال این رقم سبز ترین محصول موجود در ایران است.

همان طور که خود پسته احمد آقایی به عنوان یک کالای محبوب نزد بسیاری از مصرف کنندگان است، مغز این پسته به دلیل این که محصولی کاملا سبز و دارای کیفیت خوب است، مورد توجه بسیاری از تجار قرار گرفته است.

مغز پسته احمد آقایی دارای چند نوع مختلف است.

مغز پسته معمولی احمد آقایی:

مغز پسته احمد آقایی معمولی که روتین ترین نوع محصول بازار است و در همه شهر های کشور پیدا می شود برای صادرات به کشور های مختلفی استفاده می شود.

این مغز پسته ضمن رنگ سبز دارای گل های قرمز و زیبایی بوده که کیفیت بسیار بالایی دارند.

جالب است بدانید که مغز پسته احمد آقایی گلدار برای صادرات به کشور هند بسیار مناسب بوده و در صورتی که صادرات پسته را به هند انجام می دهید، حتما این مغز را به مشتریان خود پیشنهاد دهید.

مغز پسته کال احمد آقایی:

اگر چه زمینه این مغز پسته در کشور کمتر است، اما باز هم به اندازه ای هست که بتوان روی صادرات آن سرمایه گذاری کرد، در حال حاضر صادرات انواع مغز پسته کال به صورت پوست دار و دوپوست شده توسط بازرگانی های مختلف انجام می گیرد.

خرید مغز پسته احمد آقایی درجه یک

برای خرید این نوع مغز پسته می توانید به بازرگانی خشکبار آرین مراجعه کنید تا بهترین محصولات را با بهترین قیمت به شما پیشنهاد دهیم.

در حال حاضر مجموعه آرین به عنوان یکی از بهترین مجموعه های فعال در زمینه صادرات بوده که در زمینه تامین و فرآوری محصولاتی از جمله مغز پسته فعال است.

با ما بهترین ها را تجربه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 8 =