خرید عناب دارویی خشک درجه یک ارزان

خرید عناب دارویی خشک معمولا در انواع مختلفی صورت می گیرد و نمونه های درجه یک و ارزان قیمت این محصول بیشترین طرفدار را دارد.

بسیاری از خریداران و فروشندگان بر این اعتقاد هستند که عناب اساسا یک کالای دارویی بوده و استفاده از عبارت عناب دارویی برای این محصول اشتباه است، اما باید خدمت شما عرض کنیم که عبارت عناب دارویی در واقع یک عبارت تجاری برای دسته بندی انواع عناب می باشد.

عناب دارویی چیست؟

عناب دارویی محصولی است که در بین تمامی انواع عناب ایران دارای پایین ترین قیمت بوده و قطعا به لحاظ کیفی نیز در رده محصولات کیفیت متوسط قرار می گیرد.

ما از ان جهت این مدل عناب را دارویی نامیده ایم که بسیاری از مجموعه های تولید کننده دارو گیاهی این مدل عناب را از ما خرید می کنند.

عناب دارویی خود بر چند دسته تقسیم می شود که با هم به آن ها اشاره می کنیم:

عناب دارویی ریز و آفت خورده:

ارزان قیمت ترین نوع عناب موجود در بازار است و به دلیل ریز بودن و کرم خوردگی دارای قیمت بسیار پایینی است.

این نوع عناب بعضا برای صادرات به کشور هایی همانند هند کاربرد داشته و صادرات عناب به هند معمولا در این رده انجام می شود.

عناب دارویی بدون آفت:

به نظر ما این مدل عناب را می توان بهترین گزینه برای کابرد های دارویی دانست.

اگر چه باید برای خرید این محصول به نسبت بقیه محصولات بیشتر هزینه داد، اما خرید عناب دارویی بدون آفت برای امور تولیدی مناسب تر است.

برخی از تولیدی ها عناب را به صورت پودر شده در بازار ارائه می کنند و برخی دیگر این محصول را به شکل کامل در بسته بندی های خود استفاده می نمایند، حال تضور کنید که خود شما جای مصرف کننده باشید، اگر حتی در داخل بسته یک عدد عناب کرم خوردگی داشته باشد، دیدگاه شما نسبت به آن برند خراب می شود.

به همین دلیل است که عناب مذکور را بهترین محصول برای امور تولیدی می دانیم.

عناب متوسط دارویی:

این عناب دارای کیفیت بالایی بوده و رنج اندازه ای آن متوسط است و معمولا برای کسانی مناسب است که می خواهند کیفیت را سر لوحه کار خود قرار دهند.

زمان خرید عناب دارویی

اگر می خواهید عناب دارویی را برای صادرات خرید کنید قطعا باید دو پارامتر مهم یعنی:

  • موجودی محصول در بازار
  • قیمت مناسب محصول در بازار

را مد نظر قرار دهید.

قطعا اگر شما در شهریور ماه و مهر ماه خرید خود را انجام دهید خواهید توانست به هر دو پارامتر ذکر شده دست پیدا کنید.

به دلیل برداشت عناب در ماه های مرداد و شهریور بسیاری از تولیدکنندگان کالای خود را در بازار ارائه کرده و سعی دارند برای پرداخت هزینه های زندگی خود دسترنج سالیانه را به فروش برسانند.

در این هنگام خریدار می تواند با حضور در مناطق برداشت، در بین چندین محصول آن چه را که کیفیت خوبی دارد را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهد.

قطعا در این زمان به دلیل اجناس زیاد در بازار قیمت محصول افت کرده و می توان با قیمت مناسب تری کالا را خریداری کرد.

نکته: بازرگانی خشکبار آرین به دلیل این که با کشاورزان مختلفی در منطقه بیرجند ارتباط دارد، توانسته است زمینه را برای تجارت انواع عناب فراهم کرده و کار خود را به صورت انجام می دهد که کشاورزان بتوانند محصول یک سال زحمت خود را با بهترین نرخ ممکن به فروش برسانند و از سویی دیگر خریدران بتوانند کالایی در کیفیت خوب و قیمت منصفانه را خرید کنند.

شما می توانید این وظیفه را بر عهده بازرگانی ما گذاشته تا کلیه امور مربوط به این مهم را برای شما انجام دهیم.

خرید عناب دارویی خشک جهت صادرات

شاید از خود بپرسید که اگر ما بخواهیم عناب دارویی را برای صادرات خریداری کنیم باید چه کنیم؟

پر واضح است که خرید عناب دارویی برای امر صادرات می بایست با دقت بیشتری انجام شود تا کلیه حساسیت های صادراتی را پوشش دهد.

اگر می خواهید عناب دارویی را برای صادرات بخرید نکات زیر را از دست ندهید:

محصول را در فصل برداشت بخرید:

قطعا هر محصولی اگر از فصل برداشت فاصله بگیرید، با افت کیفیت رو به رو شده، پس اگر می خواهید صادرات موفق داشته باشید، کالای خود را در فصل برداشت خریداری کرده و صادرات را انجام دهید.

به یک دست بودن محصول دقت کنید:

برای مشتریان صادراتی مهم است که شما چه محصولی را با چه کیفیتی در اختیارشان قرار می دهید.

اگر می خواهید در زمینه صادرات موفق باشید، سعی کنید تا عناب کاملا یک دست و یک اندازه را به آنان ارائه کنید.

قطعا دستگاه های مختلفی که کار سورت بندی عناب را انجام می دهند می تواند بهترین ابزار برای ارائه بار یک دست به مشتریان باشد.

به استاندارد ها دقت کنید:

اگر در زمینه صادرات عناب فعالیت کرده باشید، قطعا باید استاندارد های صادراتی عناب را بشناسید، پس دقت کنید محصولی را به مشتریان صادراتی خود بدهید که کمترین مشکل را برای صادرات داشته باشد.

البته اشاره به این نکته الزامی است که عناب اساسا کالایی نیست که شما در روند صادرات آن به مشکل بخورید، پس تمرکز خود را بر روی ارائه محصولات باکیفیت خوب قرار دهید.

در نهایت از شما دعوت می کنیم که اگر قصد خرید عناب دارویی درجه یک با قیمت ارزان را دارید، می توانید از طریق بازرگانی خشکبار آرین وارد شده و خرید خود را انجام دهید.

بازرگانی آرین آماده است تا تمامی زمینه ها را برای همکاری با شما فراهم کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =