خرید و فروش زرشک پفکی – دانه اناری درجه یک

خرید و فروش زرشک خود دارای نکاتی که شاید اگر مجموعه این نکات را به صورت ریز برای ما بیان کند، بتوانیم اقلامی همانند پفکی – دانه اناری و زیر تالاری درجه یک را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تهیه کنیم.

با توجه به حساسیت هایی که در بازار زرشک نسبت به خریداران و فروشندگان این محصول به وجود آمده ما بر آن شدیم تا نکاتی را پیرامون خرید و فروش زرشک به شما بیان کنیم.

اما قبل از آن باید به شما دوستانی که قصد تجارت زرشک را دارید، نکاتی را گوشزد کنیم….

نقد خرید و فروش کنید!

ما هر روز در بازار زرشک مشاهده می کنیم که بسیاری از تجار به دلیل چک های بی محل برخی از همکاران در شهر های دیگر کار خود را تعطیل کرده و زمین گیر شده اند، به همین دلیل در کار زرشک سعی کنید تا جای ممکن نقدی خرید و فروش کنید و قبل از تسویه کامل اجازه خروج بار را ندهید.

اصل خرید و فروش کنید!

اگر می خواهید تجارتی پایدار در بازار زرشک داشته باشید، از مخلوط فروشی محصولات خودداری کنید.

ما مشاهده می کنیم که برخی از همکاران ما برای شکستن قیمت و به توصیه مشتری زرشک زیر تالاری را با زرشک پفکی مخلوط کرده و آن را با نرخ مناسب تر در بازار به فروش می رسانند.

باید خدمت شما عرض کنیم که این کار خود نوعی تقلب بوده و اگر اعتبار خود را دوست دارید، ترجیحا این کار را نکنید.

و اما بقیه نکات در مورد خرید و فروش زرشک در بازار داخلی و صادراتی….

خرید و فروش زرشک در بازار داخلی

خرید و فروش زرشک در بازار داخلی مشکلات بسیار زیادی دارد.

اولین و بزرگ ترین مشکلی که می توان برای این مهم در نظر گرفت این است که زرشکی که در بازار داخلی بعضا مورد معامله قرار می گیرد، کالای اصل نیست.

به عنوان مثال ما پس از مذاکرات بسیار زیاد با مجموعه ای در کرج برای فروش زرشک موفق شدیم تا نظر انان را برای همکاری جلب کنیم.

اما پس از ارائه نمونه یک نکته جالب در کار به وجود آمد.

آن ها محصولات ما را با دیگران مقایسه کرده بودند و پس از مقایسه به این نتیجه رسیدند که تا کنون همانند زرشک آرین از جایی خرید نکردند، چرا که زرشک ما بدون مخلوط شدگی و یک کالای اصل بود، اما زرشکی که این دوستان از کرج خریداری می کردند، محصولاتی کم کیفیت و مخلوط شده بوده است.

یکی دیگر از نکات در خرید و فروش زرشک در بازار داخلی این است که برخی از مشتریان به ادعای آن که تجار بزرگی هستند، بیان می کنند که ما باید کالای خود را به درب انبار آنان ببریم تا تسویه کامل را انجام دهند.

اجازه دهید تا دو مشکلی که در این مورد برای ما به وجود آمده را برای شما توضیح دهیم تا اگر می خواهید در این زمینه تجارت کنید اشتباهات ما را مرتکب نشوید.

در مورد اول یکی از مشتریان با ما تماس گرفت و پس از تماس های مکرر ما را مجاب کرد تا زرشک خود را برای وی ارسال کنیم، ما سعی کردیم که اندکی از وی پیش پرداخت دریافت کنیم و بعد ارسال محصول انجام شود.

تا موقع ارسال بار و رسیدن آن به مقصد هیچ مشکلی وجود نداشت، اما هنگامی که کالا به مقصد رسید، مشتری ما روی دیگر خود را به ما نشان داد.

او اذعان کرد که من امروز پولی برای ارائه ندارم و شما باید زرشک خود را ترخیص کرده تا فردا بقیه وجه واریز شود.

اما هنگامی که ما موافقت نکردیم، وی با چرب زبانی به اندازه پیش پرداخت خود از باربری مربوطه زرشک گرفته و متواری شد.

در این هنگام باربری هیچ مسئولیتی قبول نکرده و بار برگشت خورد، هنگام برگشت بار، کارتن ها در باربری پاره شد و ضرر بزرگی را متحمل شدیم.

در مورد دوم همین کار صورت گرفت، اما به اشتباه همکاران ما مشتری زرشک را تحویل گرفت و هیچ گاه ما او را در ایران پیدا نکردیم، و آخرین اخبار از وی این بود که او به ترکیه متواری شده است.

در حال حاضر بازرگانی آرین با دریافت پیش پرداخت اقدام به آماده سازی و بسته بندی محصول نموده و پس از اماده شدن کامل بار، بقیه وجه واریز شده و کالا برای مشتری ارسال می شود.

خواهشمند است اگر مشتری را نمی شناسید، برای او اجناس خود را بدون پرداخت وجه ارسال نکنید.

خرید و فروش زرشک در بازار صادراتی

خرید و فروش در بازار صادراتی بهتر است به دو دلیل:

  1. پرداخت نقدی و بدون مشکلات صورت می گیرد.
  2. حجم خرید مشتری بالاست و مقرون به صرفه.

برای صادرات زرشک به خارج کشور می بایست سعی کنید تا از بهترین محصولات ممکن در بازار استفاده کنید.

خرید و فروش زرشک در بازار صادراتی مثل بازار داخلی نیست و اصول قواعد خاص خود را دارد.

در بازار صادراتی می بایست بسته بندی محصول، زرشک داخل بسته بندی و … همگی استاندارد و بر اساس ان چیزی باشد که به مشتری قولش را داده اید.

شما می توانید در بازار صادراتی حجم بیشتری را به مشتریان خود بفروشید و بازار خود را روز به روز افزایش دهید.

اگر به فکر تجارت زرشک هستید و می خواهید در این زمینه موفق باشید، توصیه می کنیم که با بخش فروش بازرگانی آرین در ارتباط باشید، تا بهترین محصولات خود را به شما عزیزان پیشنهاد دهیم.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد انواع زرشک ایران جهت صادرات، قیمت آن و …. می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − ده =